Disney Illusion Island - Cover

Datum vydání dostala i hra Disney Illusion Island

11. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Disney Illusion Island, 2D kooperativní plošinovka s Mickey Mousem a jeho přáteli, dorazí na Nintendo Switch 28. července. Hráči budou prozkoumávat ostrov Monoth v roli Mickeyho, Minnie, Donalda a Goofyho, přičemž každý z nich má své vlastní unikátní schopnosti. Hra velmi připomíná legendárního Raymana, což rozhodně není vůbec špatně, protože takto kvalitních plošinovek není mnoho.

Nejnovější trailer ukazuje Mickeyho a jeho přátele, jak při průzkumu ostrova Monoth běhají, skáčou a plavou v různých prostředích. S odemykáním nových schopností pro každou z postaviček budete moci najít a zpřístupnit nové oblasti po celém ostrově. Již dříve bylo odhaleno, že Disney Illusion Island sleduje Mickeyho a spol. při jejich snaze zachránit ostrov před hrozící zkázou. Toho lze dosáhnout právě prozkoumáváním ostrova a hledáním mystických knih až ve čtyřech hráčích v lokální kooperaci.

Zdroj: Gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.