František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Banishers Ghosts of New Eden - Cover

Banishers: Ghosts of New Eden ukazují jednotlivé prvky hratelnosti

Nadcházející titul od Don’t Nod s názvem Banishers: Ghosts of New Eden se již blíží, je tedy ideální čas se dozvědět více o hře prostřednictvím overview traileru. Zatím víme, že budete hrát za samotné Banishers, Anteu Duarte a Reda Mac Raitha, dva milence, kteří přísahali chránit živé před mrtvými jako lovci duchů.

21. 9. 2023
Alone in the Dark – strach

Alone in the Dark ustoupí Spideymu i Alanovi, proto vyjde až v lednu

Připravovaná předělávka Alone in the Dark letos vynechá Halloween. Místo toho, aby se hráči vrátili do Derceta 25. října, dorazí survival hororové dobrodružství 16. ledna. V tiskové zprávě vývojářské studio Pieces Interactive nabízí upřímné vysvětlení tohoto kroku: nechce, aby hra konkurovala říjnovým hitům, jako je Marvel’s Spider-Man 2 a další velká hororová hra Alan Wake […]

8. 9. 2023
LEGO Brawls – úvodka

Nový event pro LEGO Brawls

Dnes byla společností Bandai Namco Europe oznámena nová aktualizace s názvem Brawl Out pro oblíbenou hru LEGO Brawls. Tato aktualizace přináší zcela nové úrovně plné soubojů, ve kterých se hráči utkají s postavami z klasických LEGO světů, čímž do hry přidává nový soutěžní prvek.

3. 9. 2023
Delta Force

Tencent oživí sérii Delta Force

Dnes již neexistující tvůrce Delta Force, společnost NovaLogic, vydal mezi prvním dílem z roku 1998 a posledním příspěvkem do série, Delta Force: Xtreme 2 z roku 2009, celkem devět her z této série, ale v roce 2016 tato společnost zanikla, když její aktiva převzala společnost THQ Nordic.

20. 8. 2023
Dhaba Land of Watermarks - Cover

PlayStation China Hero Project přinese na PS5 hned trojici zajímavých her

Vývojáři ze studia TiGames, kteří si udělali mezi hráči dobré jméno povedenou akční metroidvania hrou F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, dnes oznámili nové akční RPG s názvem The Winds Rising, které bude určeno pro konzoli PlayStation 5. Tato hra patří do třetí fáze programu PlayStation China Hero Project, což je iniciativa společnosti Sony, která podporuje […]

30. 7. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.