Sonic Frontiers – jsem žlutý!

Do Sonic Frontiers dorazily Vánoce

25. 12. 2022
 

S obdobím vánočních svátků klidu a míru jsou spjaté hned dvě věci… tolik vytoužené volno umožňující celodenní hraní videoher a časté aktualizace spojené s vánoční tematikou. Který vývojář do svého projektu nepřidá santovský kostýmek, sníh či vánoční stromeček s dárky, nedrží se tradičních trendů! Naštěstí studio Sonic Team moc dobře ví, co se sluší a patří, a tak si pro své věrné fanoušky přichystalo bezplatné DLC, které modrého rychlíka obléká do santovského oděvu pod názvem Holiday Cheer Suit… toť vše. Co víc jste čekali?

Sonic Frontiers si toho pro nás na příští rok chystá daleko více. Nedávno byly zveřejněny plány rozšiřující už tak rozmanitý obsah aktivit ve hře. Kromě více hráči tolik vytoužených hratelných postav přibude photo mode, výzvy, oslavy Sonicových narozenin či další příběhové mise. To vše zdarma! Mnozí spekulují i o tom, že bychom si kromě Amy, Knucklese a Tailse mohli zahrát také za Shadowa či Silvera. Sonic Frontiers si u hráčů vede více než dobře a nedávno dokonce oslavil 2,5 milionů celosvětově prodaných kopií napříč všemi platformami. Jedná se o největší úspěch celé série jakožto nejrychleji prodávané hry.

Na Steamu aktuálně probíhá velký výprodej, díky kterému si Sonic Frontiers můžete pořídit s 30% slevou. Holiday Cheer Suit si lze stáhnout už nyní a nic vám nebrání se prohánět po Starfall Islands jako modrý a bleskově rychlý Santa Claus.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.