Sonic Frontiers – kuk

Sonic Frontiers se chystá rozšířit svůj obsah

2. 12. 2022
Zdroj náhledu: Sonic Team

Sonic Frontiers ani ne po prvním měsíci od svého vydání přichází s velkou novinou. V příštím roce se dočkáme hned několika funkcí, které fanoušci u samotné hry doteď tolik postrádali. Nový obsah bude rozkouskován do tří velkých aktualizací v rámci bezplatného DLC. Hned v první vlně do hry přibude Jukebox, Photo Mode a zbrusu nové výzvy, což lehce zavání dalšími úrovněmi Cyber Space či pro hráče tolik vytouženým režimem Boss Rush. Dle obrázku níže to vypadá, že nejsme daleko od pravdy.

Druhá fáze fanouškům lehce poskytuje možnou nápovědu o datu, kdy bychom se jí mohli dočkat. Má v ní totiž přijít řeč na oslavy Sonicových narozenin, které spadají na datum 23. června. Těžko říct, co si pro nás vývojáři pod touto záminkou chystají. Kromě toho s sebou druhá aktualizace přinese Open Zone Challenge a roztomilé Kocos, což by snad mohlo znamenat více vedlejších příběhů a více vedlejších miniher.

Na co jsou však fanoušci snad nejvíce natěšení, se ukrývá pod třetí aktualizací. Jsou to nové hratelné postavy, s čímž se pojí taktéž poodhalení jejich příběhů. Mnoho hráčů, včetně mě, Sonic Frontiers vytýkalo, že titul nevyužil potenciálu více hratelných postav. Zdá se, že vývojáři berou zpětnou vazbu komunity vážně. Kromě Tailse, Amy a Knucklese to vypadá, že se budeme moct vžít také do role Sage.

Aktualizace mají přicházet postupně během následujícího roku a budou zcela zdarma.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.