ps plus cervenec 2021 náhledovka

Dvě dobrodružné adventury zdarma na Epic Games Store

5. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek se můžeme těšit na novou dávku her od Epic Games, které si po dobu jednoho týdne můžeme přidat zcela zdarma do naší knihovny. Následující týden nám tato společnost nabídne dobrodružnou adventuru A Plague Tale: Innocence a 2D adventuru Minit.

Minit

Vydejte se na cestu mimo pohodlí svého domova, pomozte neobvyklým postavám, odhalte nespočet tajemství a překonejte nebezpečné nepřátele, to vše v naději, že ukončíte dosti nešťastnou kletbu, která končí každý den po pouhé minutě - ano hra má časový limit 60-ti vteřin.

Minitbude na Epic Games Store zdarma do 12. srpna 2021.

A Plague Tale: Innocence

Příběh A Plague Tale: Innocence se točí kolem dvou sourozenců, konkrétně Amicie de Rune a jejího bratra Huga, kteří během několika málo okamžiků přišli o svou rodinu, svůj domov a vydávají se na nebezpečnou cestu, při níž budou bojovat o vlastní život. A Plague Tale: Innocence vyšel 14. května 2019 a na jeho vývoji se podílela společnost Asobo Studio společně s vydavatelem Focus Home Interactive.

Titul bude na Epic Games Store zdarma dostupný rovněž do 12. srpna 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.