Art of Rally - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 3.

22. 12. 2023
Zdroj náhledu: Funselektor Labs Inc.

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Třetím titulem roku 2023 je zajímavá závodní hra Art of Rally.

Art of Rally

V závodní hře Art of Rally od tvůrců proslulé indie hry Absolute Drift usednete za volant ikonických vozů z 60 až 80. let minulého století. Čeká na vás celkem 78 etap, včetně Finska, Sardinie, Norska, Keni, Indonésie, Německa nebo Japonska. Art of Rally nabídne různé herní režimy, které svým zpracováním sednou jak úplným začátečníkům, tak i profesionálním řidičům, a taktéž stylizovaný vizuál, jenž se od jiných závodních her odlišuje.

Art of Rally bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit na čtvrtou Mystery Game roku 2023. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.