South Park Snow Day! – Cartman opět na scéně

South Park: Snow Day dostává datum vydání

22. 12. 2023
Zdroj náhledu: THQ Nordic

Za okny to sice na zimní radovánky prozatím moc nevypadá, zato v městečku South Park se schyluje k obrovské koulovačce. Jak víme, byl ohlášen vývoj hry South Park: Snow Day, za níž mají stát tvůrci populárního seriálu ve spolupráci se studiem Question a vydavatelem THQ Nordic. Slavný seriál se vyznačuje tím, že si s nikým ani s ničím nebere servítky, a přesně to máme očekávat od hry South Park: Snow Day, která vrátí na scénu námi tolik milované postavy. Půjde totiž o akční kooperativní bitvu až pro čtyři hráče v netradičně ztvárněném světě věrném estetice South Parku. Ba co víc, na titul se můžeme těšit už 26. března 2024, jak odhaluje zcela nový trailer a informace ohledně sběratelských edic.

Na scénu se vrátí oblíbené postavy, jako je Stan, Eric alias Cartman, Kyle a Kenny. Hlavním hrdinou by však měl být nový právě přistěhovaný hrdina, kterého všichni oslovují New Kid. Vánice zasáhla město a proměnila jej v neřízený chaos. Obyvatelé jsou znepokojeni neustálým sněžením… že by za tím stálo něco jiného než přírodní úkaz? Aby situace nezašla ještě dál, bude na vás, abyste vzali otěže pevně do svých rukou a přišli záhadě na kloub. 

Kromě data vydání jsme se dozvěděli také informace o jednotlivých edicích. Hru si můžete už nyní předobjednat jako standardní, digitální Deluxe nebo sběratelskou edici. Titul bude stát 29,99 $. Deluxe edice přidává kosmetické doplňky, zbraně a speciální herní režim za 49,99 $. Limitované sběratelské edici za cenovku 219,99 $ vévodí soška ve stylu sněhové koule Grand Wizard Cartman: Snow Globe ze skla a pryskyřice. V balení navíc najdete držák na toaletní papír jako mluvící Cartman, šest tarotových karet, soundtrack, stylovou čepici a hru na zvolenou platformu kromě PC. No nekupte to!

South Park: Snow Day vyjde 26. března 2024 na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.