Epic Games Control intro

Epic Games Store Mystery Game – DEN 11.

26. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Dnes si pro vás herní obchod Epic Games Store připravil opět vskutku lákavý kousek. Vánoce se sice blíží ke konci, nicméně v rámci Mystery Games si je můžete ještě více zpříjemnit. Jedenáctým titulem je akční adventura Control od Remedy Entertainment. Jedná se o studio, které má na svém kontě legendární hry jako Max Payne, Alan Wake nebo Vanguard.

Epic Games přináší Control

Ve hře Control se ujímáte role sympatické Jesse Faden, která se snaží zjistit, co se stalo před sedmnácti lety s jejím bratrem. Čeká vás cesta za dobrodružstvím, které se skládá z tajuplných záhad, nevysvětlitelných úkazů, alternativní dimenze a paranormálních jevů. Nic není tak přímočaré, jak se může na první pohled zdát. Je však otázkou, kdo je skutečný nepřítel a kdo je oběť. 

Ve hře samozřejmě nechybí pořádná akce. Kombinace přestřelek a speciálních schopností tuto hru staví opět o level výš a Remedy Entertainment tímto dílem bez pochyb překonali sami sebe.

Neváhejte si proto vyzvednout na Epic Games Store tuto skvělou hru zdarma.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.