Aerial_Knight's Never Yield - Epic Games Store

Epic Games Store rozdává zdarma další zajímavý titul

29. 2. 2024
Zdroj náhledu: Headup Publishing

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat akční hru Aerial_Knight's Never Yield.

Aerial_Knight's Never Yield

V této 3D side-scroller plošinové hře se vžijete do role Wallyho, záhadné postavy, která objevila zajímavý důkaz, který může navždy změnit život ve futuristickém Detroitu, který je zde vytvořen ve stylu japonského Tokya. Jenomže všechny plány se vám budou snažit zkazit vaši nepřátelé, jimž musíte utéct. Aerial_Knight's Never Yield se může pochlubit jednoduchou hratelností, skvělým soundtrackem ve stylu hip hopu a zajímavým level designem.

Aerial_Knight's Never Yield bude na Epic Games Store k dispozici do 7. března 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.