Escape From Tarkov intro

Escape From Tarkov přináší úkoly vyšší úrovně

11. 8. 2021
Zdroj náhledu: BATTLESTATE GAMES

Escape From Tarkov je hardcore realistická online akční hra z pohledu první osoby (RPG/simulátor) s prvky MMO a příběhovým průchodem. Jedná se prakticky o přímého konkurenta Hunt: Showdown  o kterém jsme vás nedávno informovali. Hráči, kteří hráli oba tituly, tak mohou spatřit určité podobné nebo i totožné prvky   

Nová aktualizace pro Escape From Tarkov přináší opět velkou řadu oprav, a samozřejmě je tak odstraněna celá řada chyb, které byly hráčům (i samotným vývojářům) trnem v oku. Nicméně se můžete těšit i na nový obsah a zlepšení optimalizace pro hráče, kteří nemají tak výkonné stroje, aby si mohli hru vychutnat na maximum.

Zdroj: BATTLESTATE GAMES

Co obsahuje nová aktualizace Escape from Tarkov?

Podle oficiálního subredditu hry přidá nová aktualizace Escape From Tarkov spoustu nových věcí, ačkoli se nejedná o žádný enormně významný přídavek. Přidávají se nové úkoly na vysoké úrovni, které by se měly hodit, pokud jste dosáhli maxima a hledáte další činnosti. Na obrazovce pro odevzdávání předmětů Scav je nyní k dispozici funkce třídicí tabulky, a pokud opustíte lokaci jako hráč Scav, získáte zvýšení reputace Fence.

Další zpráva potěší především majitele slabších strojů. Aktualizace přináší předvolbu grafiky „Very Low“, která by měla být velkým přínosem, pokud váš počítač trochu nestíhá. Přepnutí hry do tohoto nastavení samozřejmě sníží věrnost vizuální stránky, ale mělo by to pomoci, pokud se vám sekal framerate.

Kdy bude hra offline?

Jak se dalo očekávat, vývojáři stáhnou Escape From Tarkov do offline režimu, aby mohli aplikovat další aktualizaci. Stane se tak zítra kolem třetí hodiny ráno východoevropského času. Battlestate uvádí, že odstávku hry odhaduje na přibližně čtyři hodiny. Po dobu aplikování aktualizace na servery nebudete moci vůbec hrát, takže se ujistěte, že jste vše potřebné udělali ještě před začátkem „offline období“, kdy tedy budou servery mimo provoz.+

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.