Fall Guys – další sezóna

Fall Guys začíná další novou sezónu pěkně zostra

16. 3. 2021
Zdroj náhledu: Mediatonic

Není tomu tak dlouho, co společnost Epic Games koupila firmu Tonic Games Group, pod níž spadá i studio Mediatonic. To se proslavilo díky bláznivému battle royale Fall Guys: Ultimate Knockout. Nejspíše jste obrovskou vlnu popularity tohoto titulu také zaznamenali, zejména ještě chvíli před vydáním hry.  Ovšem jak jejich sláva rychle stoupala, také tak rychle klesla. Po pár týdnech se hráči přesunuli na Among Us, které zkrátka zrovna frčelo víc, a ve Fall Guys zbyla už jen hrstka hráčů věrných malým roztomilým fazolkám.

V Epic Games se tak rozhodli pro tah, který by měl popularitu Fall Guys opět vyšvihnout. Jak jinak toho docílit než spojit dvě nejhranější hry minulého roku dohromady.

Oznámena tak byla v pořadí už čtvrtá sezóna, která v traileru potvrzuje cross-over právě s výše zmiňovaným Among Us. Tematicky bychom se tentokrát měli přenést do futuristického prostředí roku 4041 plného barevných neonových světel. Nová sezóna jako vždy přinese spousty kosmetických úprav, takže si našetřete své korunky, abyste měli za co odemykat nové skiny a doplňky. Mimoto se také můžete těšit na sedm zcela nových map, a to vše již 22. března. Máte tak ještě pár dní na to potrénovat, abyste mohli začít další sezónu se vší neonovou parádou.

Podle reakcí hráčů je toto krok správným směrem, protože přesně tohle oživení Fall Guys potřebovalo. Hodně fanoušků hlásí chystaný návrat do boje o korunku. Budete mezi nimi i vy?

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.