Far Cry 6 Chorizo intro

Far Cry 6 Chorizo cosplay

29. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Očekávaná hra Far Cry 6 je dalším dílem oblíbené herní série, která začala svou cestu již roku 2004. Za tu dobu se Far Cry vyšplhal do jedné z nejoblíbenějších herní sérií v celé herní komunitě. Záporák Vaas Montenegro, Pagan Min a další skvělé charaktery, které většině hráčům uvízly v paměti.

Ubisoft si však srdce většiny hráčů v souvislosti s nadcházejícím Far Cry 6 získal i „bojovým psíkem“ Chorizem. Psík, rasy jezevčík se rázem stal určitým „neformálním“ symbolem hry.

V rámci velmi populárních cosplay aktivitám, které se prostupují napříč herním světem, se není čemu divit, že se cosplay dostal i do her jakými jsou série Far Cry.  Někdo pomohl svému rozkošnému štěněti jezevčíka s cosplayem bojového psa Choriza.

Zdroj: igdb.com

Far Cry 6 cosplay, který ovládl twitter

Na tento příspěvek reagoval i sám Ubisoft, který si je dobře vědom že se z Choriza stal jakýsi symbol a to nejen pro hráče, ale také pro majitele podobně postižených psíků.

Společnost sdílela na Twitteru krátký klip, v němž Chorizo pózuje před kamerou, a prominentní cosplayerka Frau Adler využila příležitosti a odpověděla tímto požehnaným obrázkem skutečného Choriza:

Všechno, od malého sedla s hadem v kapse až po sebevědomý výraz ve tváři štěněte, je prostě dokonalé a všichni z toho šílí. Dokonce i Ubisoft, jeden z největších vydavatelů videoher na světě, je z tohoto nezákonně roztomilého cosplaye v naprostém šoku. Hlavní účet Ubisoftu na Twitteru nevěřícně reagoval na roztomilost a Ubisoft Toronto citoval na Twitteru: "OH. MY. GOODNESS!!!", což v podstatě vystihuje obecnou reakci komunity Far Cry.

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.