Death Stranding - Samuel Sam Porter Bridges Hideo Kodžima

Finální trailer k Death Stranding Director's Cut

8. 9. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Dnes, 8. 9. 2021, jsme se konečně dočkali finálního traileru k Death Stranding Director's Cut. Ukázka má bezmála 5 minut a sestříhal ji sám geniální herní vývojář Hideo Kojima. A co vlastně Director's Cut přinese nového? V zásadě je toho spousta. 

Nové přepracovaný bojový systém včetně nových technik boje a nových zbraní. Souboje s bossy, které budou mít online žebříček. Hra nabídne závodní režim, kde se utkáte s ostatními hráči Nové způsoby dopravy, tryskový batůžek, skákací rampy anebo také robůtka, který může nosit balíky, ale i samotného hlavního hrdinu. Nové mise včetně částečného přepracování těch starých. Nové mise mají hráče vzít na úplně nová a netradiční místa. Dále tréninkový simulátor, kde budete mít možnost se utkat a změřit síly s ostatními hráči v malých arénách. Dle záběrů s traileru se dočkáme i malých úprav hlavního příběhu. Director’s Cut nabídne 4K rozlišení v 60 fps, využití haptiky a adaptivních spouští.

Death Stranding Director's Cut si zaslouží pozornost všech hráčů, ať nových či starých, už jen proto, že hra získala v roce 2020 cenu za nejlepší PC hru roku.

Hra vychází už v pátek 24. září s českými titulky exkluzivně na PS5.


Článek pro Gaming Professors napsal Václav Zakouřil.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.