En Garde! - Cover

Future Games Show představuje barevnou novinku En Garde!

15. 6. 2023
Zdroj náhledu: Fireplace Games

Studio Fireplace Games odprezentovalo akční adventuru En Garde! s prvky swashbucklingu, jenž označuje odvážné a dravé chování, pohotovost, hbitost a šarm. A toho se vývojáři drží do puntíku. Z herního traileru na nás dýchá zábavná atmosféra a především spousta akce. Na steamové pulty hra doputuje v srpnu, ale už teď si ji můžete vyzkoušet v demo verzi.

Demo vám nabídne náhled do pestrobarevných uliček Španělska. Vžijete se do legendární šermířky Adalie de Volador, která nakope spoustu zadků a svým bojovým uměním a vtipem vás okamžitě okouzlí. Zkušební půlhodinku si užijete na sto procent, tutoriál a krátká návštěva tohoto pestrého světa je skvěle koncipovaná, je akční, objevná a naučí vás základní bojové techniky, stejně jako vysmát se protivníkům a získat sebevědomí. Týmu Fireplace Games se zatím povedlo, na co sáhli, užijete si dynamické souboje, kouzelné a měnící se prostředí, humorné dialogy, zábavné mechaniky a akrobatické kousky. Lokace v En Garde! se neustále mění a vše kolem sebe můžete využít k boji. Bojové potyčky pro vás budou nejen výzvou, ale hlavně zábavou.

Za zmínku stojí, že adventura En Garde! vznikla jako školní projekt. Tento vítězný počin následně vedl k vytvoření studia Fireplace Games, ve kterém se sešla spousta talentovaných juniorních programátorů. Jejich práce je rozhodně hodna obdivu.


Článek pro Gaming Professors napsala Tereza Nesvadbová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.