Guild Wars 2: End of Dragons – devět nových specializací

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ArenaNet
Guild Wars 2 se připravuje na spuštění End of Dragons. V očekávání svého spuštění Guild Wars 2 předvádí spoustu funkcí, na které se mohou hráči těšit v novém rozšíření. Jedno z rozšíření se týká devíti nových elitních specializací pro devět stávajících tříd.
Každé z devíti povolání v Guild Wars 2 má pět základních specializací, z nichž každá má své vlastní speciální aktivní a pasivní schopnosti. Heart of Thorns představilo Elitní specializace. Specializace, které zcela mění způsob hry jakékoliv třídy a poskytují přístup ke kombinaci zbraní, které třída normálně nemůže používat. S End of Dragons bude mít každá třída k dispozici tři elitní specializace, i když postava může mít aktivní pouze jednu.
Guild Wars 2 již dříve předvedlo nové Elitní specializace přicházející v End of Dragons, ale toto video rychle předvede některé z nejzajímavějších funkcí. Od výbušných útoků Dragon Slash Bladesworn, postoje legendární aliance Vindicator a okouzlujících Bladesongů a iluzí Virtuosa budou mít postavy jakékoli třídy spoustu nových triků a nových kombinací zbraní.
Guild Wars 2 dalo hráčům šanci zahrát si nové Elitní specializace zatím ve třech beta událostech a již v nich provedlo řadu změn ve vyvážení. Čtvrtá beta událost se bude konat v prvních prosincových dnech a dá hráčům příležitost vyzkoušet tyto změny a poskytnout další zpětnou vazbu a vyzkoušet si nový Siege Turtle od Guild Wars 2.
Guild Wars 2 je nyní k dispozici na PC, End of Dragons vyjde v únoru 2022.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn