guild wars 2

Guild Wars 2: End of Dragons – devět nových specializací

30. 11. 2021
Zdroj náhledu: ArenaNet

Guild Wars 2 se připravuje na spuštění End of Dragons. V očekávání svého spuštění Guild Wars 2 předvádí spoustu funkcí, na které se mohou hráči těšit v novém rozšíření. Jedno z rozšíření se týká devíti nových elitních specializací pro devět stávajících tříd. Každé z devíti povolání v Guild Wars 2 má pět základních specializací. Každá z nich má své vlastní speciální aktivní a pasivní schopnosti. Heart of Thorns představilo Elitní specializace. Specializace, které zcela mění způsob hry jakékoliv třídy a poskytují přístup ke kombinaci zbraní, které třída normálně nemůže používat. S End of Dragons bude mít každá třída k dispozici tři elitní specializace. I když postava může mít aktivní vždy pouze jednu.

Guild Wars 2 již dříve předvedlo nové Elitní specializace přicházející v End of Dragons. Toto video rychle předvede některé z nejzajímavějších funkcí. Od výbušných útoků Dragon Slash Bladesworn, postoje legendární aliance Vindicator až po okouzlujících Bladesongů a iluzí Virtuosa. Postavy tak budou mít, pro každou třidu spoustu nových triků a nových kombinací zbraní.

Guild Wars 2 dalo hráčům šanci zahrát si nové Elitní specializace zatím ve třech beta událostech a již v nich provedlo řadu změn ve vyvážení. Čtvrtá beta událost se bude konat v prvních prosincových dnech a dá hráčům příležitost vyzkoušet tyto změny a poskytnout další zpětnou vazbu a vyzkoušet si nový Siege Turtle od Guild Wars 2.

Guild Wars 2 od tvůrců z NCsoft je nyní k dispozici na PC, DLC vyjde v únoru 2022.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.