Autopsy Simulator vám nabídne práci patologa

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Woodland Games
Ano, čtete název správně a doopravdy vám nelžu. Znovu použiju moji oblíbenou větu: „Se simulátory se v poslední době roztrhl pytel.“ A jak vidíte, je tomu vážně tak. Tvůrci videoher snad už ani neví, co vše by v těch simulátorech vymysleli, a vývojářské studio Woodland Games zase nastavilo laťku o trochu výše. Představilo svůj úplně první trailer na hru, která nese jméno Autopsy Simulator. V názvu článku jsem vám již prozradila, že se zde vžijete do role patologa a budete provádět pitvy na lidech. Zní to šíleně? Tak se schválně podívejte na trailer, jelikož mrtvá těla zde vypadají i docela realisticky, a tak tento titul nebude pro slabší povahy.
Autopsy Simulator je ale spojením více žánrů. Kromě žánru simulátoru se zde také budou objevovat hororové prvky, a dokonce zde bude i příběhová linka. Jméno vaší postavy bude Jack, muž ve středním věku, který to poslední dobou nemá úplně jednoduché. Zažíváte kariérní pád a ztráta vaší milované ženy Alice už byl jen hřebíček do rakve. Každý den tedy prožíváte s depresemi a pocitem prázdnoty. Nicméně v jeden obyčejný den během rutinní pitvy narazíte na něco velice znepokojivého. Uvnitř těla mrtvého člověka naleznete zásnubní prsten vaší milované ženy Alice. Jste připraveni řešit znepokojivé případy a čelit hrůzám, jak nadpřirozeným, tak i těm z vaší minulosti?
Autopsy Simulator zatím nemá specifikované datum vydání, nicméně můžete si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn