Autopsy Simulator vám nabídne práci patologa

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Woodland Games
Ano, čtete název správně a doopravdy vám nelžu. Znovu použiju moji oblíbenou větu: „Se simulátory se v poslední době roztrhl pytel.“ A jak vidíte, je tomu vážně tak. Tvůrci videoher snad už ani neví, co vše by v těch simulátorech vymysleli, a vývojářské studio Woodland Games zase nastavilo laťku o trochu výše. Představilo svůj úplně první trailer na hru, která nese jméno Autopsy Simulator. V názvu článku jsem vám již prozradila, že se zde vžijete do role patologa a budete provádět pitvy na lidech. Zní to šíleně? Tak se schválně podívejte na trailer, jelikož mrtvá těla zde vypadají i docela realisticky, a tak tento titul nebude pro slabší povahy.
Autopsy Simulator je ale spojením více žánrů. Kromě žánru simulátoru se zde také budou objevovat hororové prvky, a dokonce zde bude i příběhová linka. Jméno vaší postavy bude Jack, muž ve středním věku, který to poslední dobou nemá úplně jednoduché. Zažíváte kariérní pád a ztráta vaší milované ženy Alice už byl jen hřebíček do rakve. Každý den tedy prožíváte s depresemi a pocitem prázdnoty. Nicméně v jeden obyčejný den během rutinní pitvy narazíte na něco velice znepokojivého. Uvnitř těla mrtvého člověka naleznete zásnubní prsten vaší milované ženy Alice. Jste připraveni řešit znepokojivé případy a čelit hrůzám, jak nadpřirozeným, tak i těm z vaší minulosti?
Autopsy Simulator zatím nemá specifikované datum vydání, nicméně můžete si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn