Autopsy Simulator náhled

Autopsy Simulator vám nabídne práci patologa

29. 11. 2021
Zdroj náhledu: Woodland Games

Ano, čtete název správně a doopravdy vám nelžu. Znovu použiju moji oblíbenou větu: „Se simulátory se v poslední době roztrhl pytel.“ A jak vidíte, je tomu vážně tak. Tvůrci videoher snad už ani neví, co vše by v těch simulátorech vymysleli, a vývojářské studio Woodland Games zase nastavilo laťku o trochu výše. Představilo svůj úplně první trailer na hru, která nese jméno Autopsy Simulator. V názvu článku jsem vám již prozradila, že se zde vžijete do role patologa a budete provádět pitvy na lidech. Zní to šíleně? Tak se schválně podívejte na trailer, jelikož mrtvá těla zde vypadají i docela realisticky, a tak tento titul nebude pro slabší povahy.

Autopsy Simulator je ale spojením více žánrů. Kromě žánru simulátoru se zde také budou objevovat prvky hororové hry, a dokonce zde bude i příběhová linka. Jméno vaší postavy bude Jack, muž ve středním věku, který to poslední dobou nemá úplně jednoduché. Zažíváte kariérní pád a ztráta vaší milované ženy Alice už byl jen hřebíček do rakve. Každý den tedy prožíváte s depresemi a pocitem prázdnoty. Nicméně v jeden obyčejný den během rutinní pitvy narazíte na něco velice znepokojivého. Uvnitř těla mrtvého člověka naleznete zásnubní prsten vaší milované ženy Alice.

Jste připraveni řešit znepokojivé případy a čelit hrůzám, jak nadpřirozeným, tak i těm z vaší minulosti? Autopsy Simulator zatím nemá specifikované datum vydání, nicméně můžete si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.