Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Lunacid - úvod

Lunacid – hlubiny zoufalství

Lunacid je odvážným návratem do dávných časů, jedná se o dungeon crawler z pohledu první osoby, jenž předvádí svou inspiraci na svých pixelových rukávech. Titul, za nímž stojí nezávislé vývojářské studio KIRA, přivádí zpět ducha klasických titulů od FromSoftware, jako jsou například Shadow Tower a King´s Field.

22. 7. 2024
Sker Ritual - úvod

Sker Ritual nabídne hráčům kontent zdarma 

Sker Ritual je hororová střílečka ze staré školy s vlnami nemrtvých nepřátel od vývojářů z Wales Interactive. Titul můžete hrát sólo nebo až s dalšími třemi kamarády. V této hře řešíte nejrůznější mise, objevujete skryté cíle a vylepšujete své vybavení i síly zázraků.

20. 7. 2024
Fortnite - úvod

Piráti z Karibiku jako crossover ve Fortnite 

Fortnite je již dlouho uznáván pro svou inovativní spolupráci a bezproblémové propojování franšíz jako například Marvel, NFL či Stranger Things do svého živého vesmíru. Další zajímavá spolupráce tentokrát přišla do tohoto už tak oblíbeného battle royalu díky nedávnému příchodu Jacka Sparrowa a jeho rozlehlého karibského dobrodružství, které je ovšem omezené skrze Cursed Sails Pass.

20. 7. 2024
Hello Cruel World - úvod

Hello Cruel World vychází již prvního srpna 

Hello Cruel World je napínavá, logická i zneklidňující VR hororová hra, která vás uvrhne do zvráceného světa experimentálního mučení a morální nejednoznačnosti. Tento VR titul rozhodně nebude nic pro slabé povahy, ale jen pro ty, kteří hledají pohlcující a přesvědčivý zážitek.

15. 7. 2024
Trust No One - úvod

Trust No One – odhalte tajemství důvěry

Trust No One je krátká, avšak poutavá point-and-click adventura, která hráčům přináší jedinečný zážitek. Ten je vytvořen tím, že se tvůrci rozhodli do svého vyprávění příběhu začlenit i e-mailové interakce v reálném světě, vyhledávání v prohlížečích vašeho počítače a podobně.

14. 7. 2024
Samurai Warriors 4DX - úvod

Samurai Warriors 4 DX – souboj cti a oceli

Samurai Warriors 4 DX bere základ z původní série Samurai Warriors a přidává k ní velkorysý obsah, z čehož se mohou radovat jak stávající fanoušci, tak i naprostí nováčci. Za touto sérii stojí japonská holdingová společnost Koei Tecmo, která vznikla v roce 2009. Společnost je známá franšízami Dynasty Warriors, Fatal Frame, Dead or Alive, Atelier, […]

28. 6. 2024
Jack Holmes - úvod

Jack Holmes: Master of Puppets – mistr loutkář

Jack Holmes: Master of Puppets je survivalhororová hra z pohledu první osoby, v níž se hráči ponoří do podmanivého světa Jacka Holmese. Za tímto titulem stojí vývojáři z TonyDevGames, kteří rozhodně oplývají schopností vytvářet poutavé a vizuálně ohromující zážitky.

23. 6. 2024
Exiler - úvod

Exiler přinese vymítání démonů 

Exiler přinese mrazivou hororovou výpravu, která vrhne hráče do děsivé říše démonů a okultních rituálů. Jako exorcista se musíte pohybovat v labyrintovém světě plném děsivých tajemství, zoufalých duší a zlovolných sil.

23. 6. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.