Headbangers Rhythm Royale – a jdeme!

Headbangers: Rhythm Royale zve do uzavřené bety

7. 9. 2023
Zdroj náhledu: Team17

Máte chuť změřit své síly proti jiným hráčům v režimu Battle Royale, ale už se vám okoukal Fortnite, PUBG, Apex Legends i Fall Guys? Žhavá novinka na trhu zve hráče přes platformu Steam do uzavřené bety, která probíhá až do 11. září 2023. Řeč je o Headbangers: Rhythm Royale, v němž se proti sobě postaví třicet hráčů… pardon, třicet holubů a pokusí se zdolat několik hudebních miniher prověřujících paměť, rytmus a reflexy. Uzavřený technický test Headbangers: Rhythm Royale nabízí k vyzkoušení jedenáct z dvaceti tří hudebních miniher, které budou k dispozici při uvedení hry na trh, a umožňuje hráčům odemknout dvacet ze čtyřiceti bezplatných úrovní battle passu a příslušných odměn.

Plné hry se dočkáme 31. října 2023 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series X/S. Titul se rovněž objeví ve službě Xbox Game Pass. Hráči se v roli holubů postaví proti dalším dvaceti devíti soupeřům a pokusí se postupně projít sérií miniher během čtyř kol. Buďte neustále ve střehu a bedlivě naslouchejte rytmu, hraje se totiž o chleba! Za splněné výzvy si ti nejšikovnější z hejna budou moct odemknout stylové doplňky včetně kompletního oblečení, klobouků, brýlí, hlasů a posměšků, aby se stali tím nejstylovějším holubem. Není nic lepšího než si načechrat peří s vlastním personalizovaným holubem, no ne? Headbangers: Rhythm Royale bude podporovat funkci crossplay, abyste si toto hudební šílenství užili s přáteli bez ohledu na zvolenou herní platformu.

Zdroj: TZ

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.