Hello Neighbor 2 – můj soused zabiják

Hello Neighbor 2 hlásí krabicové vydání i s českými titulky

31. 3. 2023
Zdroj náhledu: Eerie Gues

Hello Neighbor 2 je pokračování strašidelné hry pro celou rodinu, v níž se pokusíte přijít na kloub tomu, co za děsivá tajemství skrývají vaši sousedé ve zdánlivě tichém městečku Raven Brooks. Distributor Cenega Czech má pro fanoušky dobrou zprávu. Už velmi brzy, konkrétně 4. dubna 2023, si budete moct pořídit krabicovou verzi Hello Neighbor 2 pro Nintendo Switch, a to hned v několika edicích. Jako třešničkou na pomyslném dortu je česká lokalizace ve formě titulků.

Pro náročnější fanoušky jsou připraveny dva typy edicí.

Deluxe Edice obsahuje Deluxe Content Pack, v němž najdete hned všechna tři rozšíření Back to School, Lafe Fees a Hello-copter. Chybět nemůže pochopitelně hra samotná, kterou si budete moct zahrát s přednostním přístupem.

Imbir Edice kromě krásného speciálního balení a hry navíc ukrývá plyšovou klíčenku ve tvaru NPC jménem Imbir.

Zdroj: TZ

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.