Niceboy – Raze Fusin logiášek

Niceboy: reproduktor RAZE Fusion

31. 3. 2023
Zdroj náhledu: Niceboy

Značka Niceboy představuje nový model reproduktoru s mnoha výhodami. Dámy a pánové, představujeme vám zařízení Raze Fusion. Tento drobeček má potenciál stát se vaším věrným pomocníkem, pokud jde o odstranění smutné chvíle nebo přípravu večírku či romantické večeře. Zároveň disponuje funkcemi, které vám mohou usnadnit nebo zpříjemnit život. Nejlepší na tom je, že díky jeho konstrukci se nemusíte bát vzít ho do blízkosti vody.

Zdroj: Niceboy

Nový reproduktor Raze Fusion kombinuje solidní 10W zvuk s atraktivním designem. Výdrž baterie na jedno nabití je 12 hodin. Reproduktor splňuje normu IPX4, a je tedy vodotěsný. Proto, jak jsem se už v úvodu zmínil, se nemusíte obávat vzít si ho k vodě nebo na zahradu, kde se akorát zalévá trávník.

Funkce, které vám zlepší den

To nejlepší na tomto reproduktoru jsou však jeho funkce. Díky technologii Bluetooth 5.1 se snadno a rychle připojí k jakémukoliv zařízení, ať už jde o mobilní telefon, nebo tablet. Pokud vaše přístroje tuto verzi nepodporují, můžete využít i 3,5mm jack konektor. Pokud ani tuto možnost nemáte nebo nechcete reproduktor připojovat kabelem, je tu další varianta, jak poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Zdroj: Nixeboy

Reproduktor Raze Fusion podporuje přehrávání z karty microSD nebo z flash disku USB. Případně si jednoduše můžete zapnout rádio. Ano, v tomto malém skvostu je funkce, která umožňuje snadný poslech vašich oblíbených rozhlasových stanic… pokud jsou v pásmu 87,5 MHz až 108 MHz. Poslední možností, jež je ukryta v tomto drobečkovi, je handsfree funkce.

Pokud vás reproduktor zaujal, můžete si ho na webových stránkách společnosti Niceboy pořídit za příjemných 799Kč.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.