Hunt: Showdown – The Headsman

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crytek

Jak jsme vás již nedávno poctivě informovali, halloweenský event ve hře Hunt: Showdown právě začal. Začátek to byl poměrně velkolepý, protože do této multiplayerové PVP hry přilákal mnoho nových, ale i starých a ostřílených lovců. První večer bylo v jeden okamžik online přes 30 tisíc hráčů.

Hunt Showdown The Headsman

Hunt: Showdown – nový lovec

Jako je tomu zvykem, i v tomto eventu je možnost získat krom nových legendárních zbraní také nového lovce, který se jmenuje The Headsman.

Bojíme se toho, co nevidíme, a skrýváme se před hrůzami, které vidíme. Tvář zjizvená jizvami, ruce ztuhlé švihem sekery a mysl pokřivená násilím, jehož jsme byli svědky i které jsme spáchali. Headsman si oblékne katovský plášť a kápi, aby se ukryl. – Crytek

Tento event bude trvat celých 14 dní a na získání lovce potřebujete 1000 bodů, které získáte ničením strašidelných hlav strašáků nebo také lootováním mrtvých lovců, které na své cestě zabijete. Nezbývá než jen doufat, že servery jsou tentokrát na velký nápor hráčů opravdu připravené a že se nebude opakovat situace jako v předchozích eventech.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn