Lol Esports 2023 týmy

LoL Esports – 13. sezóna přichází

7. 1. 2023
Zdroj náhledu: League of Legends

Nová sezóna League of Legends začíná už 10. a 11. ledna na lolesports.com. Jakých novinek se dočkáme tento rok? Letos se proti sobě postaví devět regionů, a to Evropa, Severní Amerika, Korea, Čína, Latinská Amerika, Brazílie, Vietnam, Pacifik a Japonsko.

Nové týmy a návrat Recklesse

Nejdříve se podíváme na změnu týmů. Letos už neuvidíme týmy, jako je Misfits Gaming a úspěšné Rogue, místo nich uvidíme nové týmy KOI a Heretics. Kromě toho se dočkáme návratu všech domácích hráčů, Carzzyho, Humanoida, Patrika i slovenského ADC Neona. Návrat do LEC slaví také jeden z nejznámějších ADC – Rekkles – který si zahraje po boku Humanoida v týmu Fnatic. Kompletní rozdělení týmů a hráčů najdete v tabulce níže:

Jak je z tabulky patrné, do LEC přichází velké množství nových hráčů, ale spousta se jich i vrací. Za nás vypadají nejnebezpečněji týmy Fnatic, G2 Esports a EXCEL, ale i MAD Lions nebo Vitality. Výraznějšími změnami je také odchod Jankose z G2 Esports, návrat Perkze do LEC nebo připojení Hanse Samy do G2 Esports. První zápas LEC začíná 21. ledna v 18:00, rozehrává G2 Esports a tým EXCEL. My se budeme těšit na nové zážitky i momenty a přejeme všem českým i slovenským hráčům mnoho úspěchů.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.