E-sport

Bulánci – hurá do e-sportu

Bulánci aneb příchod do e-sportu, nový obsah i multiplayer

Po obrovském úspěchu na crowdfundingové platformě Startovač se zářný osud Bulánků zdál být až skoro vytesán do kamene. Fanoušci se těšili na pořádnou dávku nostalgie v modernějším provedení s ještě větší porcí novinek, které do hry měly být přidány jako díky za stále se posouvající milníky vybrané částky od přispěvatelů.

Lol Esports 2023 týmy

LoL Esports – 13. sezóna přichází

Nová sezóna League of Legends začíná už 10. a 11. ledna na lolesports.com. Jakých novinek se dočkáme tento rok? Letos se proti sobě postaví devět regionů, a to Evropa, Severní Amerika, Korea, Čína, Latinská Amerika, Brazílie, Vietnam, Pacifik a Japonsko.

7. 1. 2023

2022 IEM Rio Major už je za rohem

Světoznámý CS:GO Major turnaj IEM 2022 začínající 31. října v exotickém Rio de Janeiru už láká všechny fanoušky této nesmrtelné hry novými produkty. Novou aktualizací se ve hře objevil divácký průkaz na turnaj, týmové samolepky a brašny s autogramy hráčů účastnících se turnaje.

24. 10. 2022

For Games 2022 – CS:GO na každém kroku

V sobotu 8. 10. 2022 jsme navštívili v Praze v Letňanech event nazvaný For Games. Na tuhle akci jsme se hodně těšili a byli jsme zvědaví, zda se naše očekávání naplní. Souběžně s akcí ve vedlejších prostorách probíhal event For Beauty, For Babies a For Toys, kam jsme jedním očkem také nakoukli.

Worlds 2022 úvod

Nová hymna Worlds 2022 nese českou stopu

Se světovým šampionátem jsou spojeny každoroční tradice a jednou z nich je i nová oficiální píseň. Jak víme, společnost Riot Games oznámila spolupráci s mladým rapperem Lil Nashem X, který právě tuto píseň složil i nazpíval.

26. 9. 2022
LEC náhled

Vítězem letního finále LEC 2022 je tým Rogue

Velkolepé finále LEC se odehrálo v neděli 13. září a do závěrečného zápasu proti sobě nastoupili dva protivníci. Prvním z nich byl tým Rogue, který se umístil v celkové tabulce jako první a předvedl své kvality již v předchozím zápase proti týmu Fnatic, se kterým vyhrál v sérii Bo5 3:1. Proti tomuto týmu se pak […]

13. 9. 2022

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.