Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Dolphin Spirit náhled

Dolphin Spirit: Ocean Mission vychází ve čtvrtek

Nová vzdělávací dobrodružná hra Dolphin Spirit: Ocean Mission vás zavede nejen na exotický ostrov Maupiroa, ale také budete moci prozkoumávat tajemství ostrova na pevnině i pod hladinou. Společně s hlavní hrdinkou se vydáte na dobrodružné potápění, během něhož budete mít šanci potkat mnoho zajímavých zvířat a seznámit se tak s mořským světem.

26. 9. 2023
AC Nexus

Nový Assassin’s Creed vyjde v listopadu

Název Nexus ponese nejnovější díl veleúspěšné série o známém zabijákovi, jenž úspěšně nahradil hrdinu z Prince of Persia. Letos se tak dočkáme dvou dílů o asasínech. První s názvem Mirage má vyjít za pár dní – v říjnu – a Nexus jen o měsíc později.

23. 9. 2023
Song of Nunu náhled

Song of Nunu představuje nový trailer

Studio Riot Forge má na kontě už několik vynikajících titulů, jako je Ruined King nebo Convergence. Mimo jiné chystá společnost další překvapení s názvem Project L, o kterém toho taky víme už dost.

24. 8. 2023
Gripper – Cover

Gripper – kybernetický motorkář

Prvorozená hra od studia Heart Core vám nabídne hrůzostrašnou budoucnost, ve které ovládá veškerý chod světa umělá inteligence. Co by to však bylo za zápletku, kdyby na pomoc nepřišel… v tomto případě nepřijel, náš hrdina.

2. 8. 2023
Ghostrunner 2 úvodka

Ghostrunner 2 odhalen

Na události PlayStation Showcase nám byla představena spousta nových her. Vydavatelství 505 Games rovněž ukázalo své karty a představilo nám trailer na Ghostrunnera 2, pokračování známé cyberpunkové hry z roku 2021. Tato hra bude vydána ještě letos ke konci roku 2023 na platformy PlayStation 5, Xbox Series X/S a Steam.

27. 5. 2023
Glaciered titulka

Hra Glaciered se opět ukazuje s novým trailerem

Název studia Snowblind vám nejspíš nic neřekne, produkovalo hry jako Justice League Heroes nebo The Lord of the Rings: War in the North. Poprvé se nám Glaciered ukázalo v oznamovacím traileru, poslední ukázku jsme mohli vidět v herním teaseru před půl rokem.

23. 5. 2023
Convergence titulek

Convergence: A League of Legends Story představuje nový klip

Nová hra Convergence: A League of Legends Story od studia Riot Forge vychází s předběžným přístupem už dnes. Pro hráče, kteří nepotřebují skin zlatého Ekka, vychází až 24. 5., zároveň nám skončila jedna z největších akcí v esportu – Mid-Season Invitational 2023. K této příležitosti vyšel nový klip s ústřední postavou nové hry – Ekkem.

23. 5. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.