Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

LEC - winter 2024

G2 vyhráli LEC, produkce stagnovala

Letošní split první poloviny evropské ligy League of Legends roku byl rozdělen z jedné části na dvě – zimní a jarní. Zatímco jarní část nás teprve čeká, zimní máme už za sebou.

19. 2. 2024
Gamescom náhled

Subnautica 2 dostane multiplayer

První díl oblíbené survivalovky Subnautica získal mnoho pozitivních recenzí a srdce mnoha hráčů. Proto není divu, že pokračování této potápěčské hry je jedním z nejočekávanějších titulů.

12. 2. 2024
League of Legends – Viego

Riot Games propouští zaměstnance

Propouštění je v herním průmyslu vcelku aktuálním trendem. Této změně se nevyhnulo ani studio Riot Games, které nám oznámilo, že propouští více než 500 zaměstnanců. Toto číslo představuje zhruba 11 % lidí z tohoto podniku.

29. 1. 2024
Bandle Tale náhled

Bandle Tale má oficiální datum vydání

I když stále netrpělivě čekáme na bojovku ze světa League of Legends, dostali jsme od Riot Forge zcela jinou chuťovku v podobě Bandle Tale: League of Legends Story. I když nám společnost oznámila spuštění předobjednávek, dosud jsme neznali datum vydání, které je konečně zde.

22. 1. 2024
Bandle Tale náhled

Předobjednávky Bandle Tale se brzy spustí

Dalšího projektu od vydavatele Riot Forge se tentokrát účastnilo malé indie studio s názvem Lazy Bear, které má na kontě už několik vydaných her. Jedná se o pixelartový titul ze světa League of Legeds, jenž nám tentokrát umožní nahlédnout do světa Yordlů, který se nachází všude a zároveň nikde.

10. 1. 2024
Arcane_compressor

První trailer pro Arcane 2 dorazil

Konečně je to tady. Dočkali jsme se prvního traileru na pokračování oceňovaného seriálu ze světa League of Legends – Arcane. Prvních 45 vteřin z nového seriálu nám tak představuje novou zápletku a hlavně novou postavu, kterou známe z Vyvolávačova žlebu.

8. 1. 2024
Smolder - úvod

League of Legends přidává nové šampiony

Nová sezona roku 2024 se blíží, a tak nám na nový rok vývojáři z Riot Games opět nadělili plnou nálož informací o budoucím směru a vývoji League of Legends. Mezi nejaktuálnější patří nový šampion, který není lidského původu.

6. 1. 2024
Minecraft úvod

Jack Black obsazen do filmu o Minecraftu

Legendární herec, kterého jsme viděli zazářit již v několika skvostných titulech, jako třeba Škola ro(c)ku, Kung Fu Panda, Super Mario Bros. ve filmu nebo Jumanji, si na své konto připíše další dabérský zářez v podobě filmového Minecraftu.

3. 1. 2024
Nejlepší hry roku 2023 – výběr redakce

Nejlepší hry roku 2023 – výběr redakce

Nikola Erlebachová     Zatímco si pro mě rok 2023 přichystal poměrně intenzivní videoherní sucho, nebál se mi to vynahradit na jiných frontách. Letos jsem hraní videoher nedala tolik, co loni, a proto je pro mě výběr těch pěti nejlepších pořádný oříšek.

Fallout 4 náhled

Fallout London bude odložen, ale vypadá slibně

Nový mod do Fallout 4 s názvem Fallout London už tento rok nevyjde, jak jste si mohli logicky všimnout. Namísto toho jsme dostali nové datum na duben 2024. Dobrou zprávou je, že mod je dokončený, momentálně vývojáři pracují pouze na doladění hry a opravě bugů.

30. 12. 2023

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.