Mandragora vás uvrhne do temné říše děsivých tvorů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Primal Game Studio

Mnoho hráčů nedbá na své psychické zdraví a i přes častá varování se pouští do titulů, jako je Dark Souls, Nioh, Hollow Knight, Sekiro, Ghosts and Goblins nebo další podobné nervydrásající kousky. Maďarské studio Primal Game se vytasilo s novinkou, která se jistě zařadí k výše zmíněným hrám… jistě poteče krev i slzy, a o vašich nervech se ani zmiňovat nebudeme. Mandragora na první pohled vypadá jako drsná záležitost, která si od Souls her bere značnou inspiraci.

Lidstvo se před temným světem plným děsivých příšer a hrozivých tvorů dobrovolně opevnilo za zdmi z cihel. V naději, že jim sladká nevědomost přinese vytoužené životní štěstí a mír, si nalhávají, že je vše v pořádku. Vy však odmítáte žít v této lži a rozhodnete se vzít osud do vlastních rukou. Svět Entropie pomalu podléhá temnotě. Postavte se v soubojích na život a na smrt odolným bossům, potkávejte po cestě nové spojence a dělejte morální rozhodnutí. Legendární čarodějnická lucerna vás ochrání před tmou, ale s tím, co se v ní skrývá, už budete muset bojovat sami.

Zdroj: Primal Game Studio

Mandragora nabídne hned několik tříd postav, u kterých si budete moct zvolit a upravovat dovednosti společně se vzhledem. Rozsáhlá mapa bude skrývat mnoho pokladů a cetek vhodných k obchodování. Šikovní řemeslníci pomohou s výbavou a bylinková zahrada vám umožní vařit všemožné lektvary. Tato zajímavá Metroidvania zatím nemá stanovené pevné datum vydání, ale s velkou pravděpodobností se jí dočkáme ještě tento rok. Na Steamu si hru můžete přidat do svého seznamu přání, abyste nezmeškali její vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn