Gnar náhled

MSI 2021 – MAD Lions uvidíme v semifinále!

19. 5. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

Evropští zástupci na MSI 2021, MAD Lions, se probojovali až do semifinále turnaje v League of Legends. Své místo si vybojovali po porážce čínského celku Royal Never Give Up. V zápasu opět exceloval Marek „Humanoid“ Brázda se svým Lucianem a také zazářil Matyáš „Carzzy“ Orság se svou Kai’Sou. Z celkové sestavy šesti týmů nám tak zbyly pouze čtyři. Ty se utkají mezi sebou v pátek a sobotu.

Po skvělém výkonu ve skupinové fázi, kdy se MAD Lions umístili na první pozici, si evropští lvi zajistili místo až v semifinále. Sestavu týmů tak opouští američtí Cloud9 a australští Patent.GG. Naopak do semifinále postupuje čínský tým Royal Never Give Up a PSG Talon, tyto dva celky se spolu utkají v pátečním zápase na BO5 sérii – tedy postupuje ten, kdo vyhraje celkově tři zápasy z pěti. Dále zde uvidíme samozřejmě evropské MAD Lions, ti stanou proti loňskému obhájci světového titulu – korejskému týmu Damwon Gaming, zde také půjde o BO5 sérii. Zápasy začínají v sobotu od 15:00 středoevropského času. Každopádně budeme českým zástupcům a jejich týmu držet palce a doufat, že korejský tým porazí a probojují se tak až do finále!

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.