NBA 2K23 - náhledový obrázek

NBA 2K23 bylo oficiálně oznámeno

6. 7. 2022
Zdroj náhledu: 2K Games

Po roce jsme se opět dočkali oznámení nové hry ze série NBA, kterou má pod hlavičkou studio 2K Games. Nový díl s názvem NBA 2K23 po letech znovu přinese speciální režim s výzvami Michaela Jordana.

O novém NBA toho prozatím moc nevíme. K dispozici je nicméně oznamovací trailer, v němž vidíme speciální edici NBA 2K23: Jordan Edition. Zároveň by měla být dostupná i speciální edice NBA 2K23: Championship Edition. Cenu a obsah jednotlivých edic prozatím neznáme. Co ale víme s jistotou, je to, že hlavní tváří nového NBA bude bývalý basketbalový hráč Michael Jordan, který je považován za jednoho z nejlepších hráčů NBA všech dob. Na scénu by měl opět přijít speciální režim The Jordan Challenge, který nám pomocí výzev ukáže 15 ikonických momentů z jeho kariéry. Na více informací o samotné hře si ještě budeme muset ještě chvíli počkat.

Známé je také datum vydání, které je naplánováno na 9. září letošního roku pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.