Counter Strike 2 náhled

NBK přechází z CS:GO na Valorant

30. 6. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Nathan „NBK“ Schmitt, známý francouzský hráč hry Counter Strike: Global Offensive, přesedlává na jinou hru. Konkrétně na hru Valorant od vývojářského studia Riot Games.

Již tři měsíce byl NBK náhradník v týmu DBL Poneys. Na svém twitteru ale zveřejnil video, ve kterém informuje své fanoušky, že je čas na nový začátek. Novým začátkem je myšlen právě přesun do jiné hry, a to do Valorantu.

https://twitter.com/NBK/status/1409889405607763983

Nathan má ve hře CS:GO jíž dlouhou kariéru, zhruba přes deset let. Působil například v týmu Envy, G2, Vitality a OG. Za svou kariéru také hrál po boku několika známých hráčů, jako je třeba apEX nebo ZywOo. Měl také několik herních úspěchů. V roce 2016 vyhrál s týmem Envy WESG 2016 World Finals a s týmem G2 vyhrál v roce 2017 ESL Pro League Season 5 Finals.https://twitter.com/OGcsgo/status/1409890242774155272

Francouzský ostrostřelec ještě neoznámil, v jakém Valorant týmu bude působit. Můžeme tedy jen hádat. Jisté ale je, že díky jeho schopnostem a dlouholeté herní kariéře pro něj nebude problém se prosadit.

Zdroj: WIN.gg

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.