Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Tomb Raider náhled

Herní série Tomb Raider dostane seriálovou adaptaci

Již před rokem herním světem prolítly zvěsti o seriálové adaptaci na herní sérii Tomb Raider. Nicméně žádného oficiálního oznámení jsme se nedočkali, tedy až doposud. Ano, čtete správně, Amazon oficiálně oznámil, že se můžeme těšit na hranou seriálovou adaptaci této velmi oceňované herní série.

15. 5. 2024
The Planet Crafter náhled

The Planet Crafter opustil předběžný přístup

Dámy a pánové, má srdcová survivalová hra The Planet Crafter, kterou jsem recenzovala již téměř před 2 roky opustila již 10. dubna předběžný přístup. Titul v předběžném přístupu vyšel již 24. března roku 2022 a velmi rychle se na Steamu stal mezi hráči populární.

13. 4. 2024
Jawbreaker náhled

Survivalový horor Jawbreaker dorazí již brzy

Již v březnu minulého roku byl poprvé představen nadcházející titul, nesoucí název Jawbreaker. Jedná se o počin od vývojářského studia Vincent Lade, které na svém kontě již nějaké ty hororové gamesy má, nicméně doposud se jednalo spíše o téměř neznámé počiny.

6. 4. 2024
Zoochosis náhled

Zoochosis se ukazuje v gameplay traileru

Na začátku tohoto roku, konkrétně 17. ledna byla představena poněkud zajímavá hororová bodycam hra Zoochosis, která mě upřímně zaujala hned v prvních pár sekundách traileru. Koncept hry se nenápadně podobá hře Zoonomaly, o které jsme vás informovali na konci roku 2023. I zde se se dostanete do zoologické zahrady, ve které ale bohužel kromě roztomilých zvířátek […]

29. 3. 2024
Disco Simulator náhled

Párty může začít, byl vydán Disco Simulator

Vývojářské studio Games Incubator, jež má na svém kontě již pár simulátorů jako, například Animal Shelter nebo třeba Ship Graveyard Simulator, nyní přichází s novým kouskem. Včera, tedy 5. března 2024 vydali nový titul nesoucí název Disco Simulator.

6. 3. 2024
Blackwake náhled

Pirátská hra Blackwake je zcela zadarmo na Steamu

13. února tohoto roku vyšla již velmi dlouho očekávaná pirátská hra Skull and Bones, která se ale nakonec, jak již mnoho hráčů očekávalo, stala propadákem. Jedná se spíše o průměrnou hru, která vás neoslní ani svým grafickým zpracováním, a ani tím technickým, jelikož je dosti často doprovázena bugy.

28. 2. 2024
Steam Next Fest - náhled

Steam Next Fest únor 2024 - nejzajímavější tituly

Máme zde znovu všemi milovaný festival demoverzí na Steamu, a to Next Fest. Ten probíhá již od pondělí 5. února až do neděle 11 února. Jak je v naší redakci zvykem, opět jsme spojili naše síly dohromady, abychom vám mohli v tomto rozsáhlejším článku doporučit různé demoverze, které nás zaujaly.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.