Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Weed Shop 3 náhled

Weed Shop 3 – obchod s kytičkami

Již na jaře v roce 2021 vyšel v předběžném přístupu poměrně zajímavý simulátor nesoucí název Weed Shop 3. Jak už název napovídá, ocitnete se v roli chlápka, jenž se rozhodne vybudovat si svůj vlastní obchod s trávou.

28. 11. 2023
Subnautica 3 – náhled

Subnautica 3 by měla vyjít začátkem roku 2025

V roce 2014 v předběžném přístupu vyšla jedna z nejlepších survivalových her své doby, nesoucí název Subnautica. Jsem si téměř jistá, že ji znáte snad všichni, jelikož se vážně jednalo a stále jedná o kvalitní počin zasazený v krásném, zato nebezpečném podmořském světě.

23. 11. 2023
Lethal Company náhled

Lethal Company se těší popularitě

23. října tohoto roku vyšel na Steamu v předběžném přístupu poměrně zajímavý co-op hororový titul nesoucí název Lethal Company. Že se bude jednat o tak populární záležitost nejspíše netušili ani samotní vývojáři ze studia Zeekerss.

20. 11. 2023
The Day Before náhled

The Day Before se opět odkládá

The Day Before se opět odkládá a mě už to snad ani nepřekvapuje. Titul byl poprvé oznámen již na začátku roku 2021, poté následovalo několik odložení, a nakonec i spor o ochrannou známku.

3. 11. 2023
Arctic Awakening náhled

Arctic Awakening se odsouvá na rok 2024

Arctic Awakening je nadcházející dobrodružná adventura, jež byla poprvé představena již v roce 2021. Minulý rok byl také zveřejněn gameplay trailer, na jehož konci byl odhalen rok vydání, a to 2023. Nyní studio GoldFire, které za tímto počinem stojí, oznámilo, že titul se odsouvá na rok 2024, přesné datum uvedeno není.

28. 10. 2023
Summer's Gone - náhled

Summer’s Gone – hra na city

Hra Summer’s Gone je svým tvůrcem popisována jako interaktivní vizuální novela s prvky pro dospělé. Jedná se tedy o erotický žánr, avšak řekněme, že jen tak zlehka. To ale nic nemění na faktu, že tento titul naprosto převálcoval jakékoliv jiné erotické hry, které jsem za svoji herní kariéru okusila.

24. 10. 2023
INDIKA náhled

Výpravná adventura INDIKA vyjde v roce 2024

INDIKA je nadcházející výpravná adventura zasazená do alternativního Ruska koncem 19. století. Popis celkové hry je poměrně zajímavý – vžijete se zde do role mladé jeptišky jmenující se Indika, která se vydává na cestu sebepoznání.

21. 10. 2023
American Arcadian náhled

American Arcadia vyjde již brzy

Sledovat dramata jiných lidí, ať už ve vztazích, rodině, či přátelství, baví téměř každého. Reality shows se v poslední době staly více než populární, důkazem toho je i nadcházející počin American Arcadia, který vyjde již 15. listopadu tohoto roku.

10. 10. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.