NieR:Automata dosáhla významného prodejního milníku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: PlatinumGames

Hráči tolik opěvované a oblíbené akční postapokalyptické RPG od PlatinumGames, NieR:Automata, před nějakou dobou vyšlo na Nintendo Switch, a jak jde vidět, hra jde na odbyt. Společnost Square Enix se na svých sociálních sítích pochlubila dosažením významného prodejního milníku. Titul NieR:Automata totiž prodal přes sedm milionů kopií hry po celém světě napříč různými platformami. Jedná se tak o nejprodávanější titul celé série. Remaster NieR Replicant ver.1.22474487139 dosáhl na 1,5 milionu prodaných kopií.

Přestože zájem ze strany hráčů je poměrně obrovský, sám režisér Yoko Taro se jednou svěřil, že úspěch NieR:Automata je pouhá „náhoda“ a nikdy by nečekal, že by některý z jeho projektů nashromáždil tak velkou fanouškovskou základnu. Otázkou tedy zůstává, kam se série posune do budoucna. Kromě loňského mobilního spin-offu NieR Reincarnation a ohlášené anime adaptace Nier:Automata Ver1.1a nemáme žádná další vodítka, která by naznačovala práce na pokračování sličné androidky 2B, jež si hráče získala svými vnadnými křivk… ehm, krásnýma očima.

Rádi bychom vás také upozornili na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn