NieR Automata – 2B

Nintendo Direct a NieR:Automata na Switch?

28. 6. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

Nejnovější prezentace Nintenda kolem sebe vzbuzovala několik otazníků. Dlouho se spekulovalo nad červnovým datem, ale konečně v tom máme jasno. Nintendo Direct Mini: Partner Showcase se uskuteční již dnes od 15.00 a trvat bude přibližně dvacet pět minut. Co od této akce můžeme očekávat? Nintendo prozradilo, že se přehlídka zaměří hlavně na tituly třetích stran, které zamíří na Switch. Nemáme tedy očekávat žádná velká oznámení nových her či ukázky titulů, které Nintendo aktuálně vyvíjí.

Z leaků zatím můžeme čekat, že se pravděpodobně objeví nějaké zmínky o hrách, jako je Persona, a další informace hovoří o titulu, který je již čtyři roky dostupný na jiných platformách. Nacho Requena, redaktor španělského herního magazínu Manual, už během minulého týdne správně předpověděl datum Nintenda Direct a nyní přišel s další teorií. Ona hra byla vydána v letech 2017–2018 a gif zachycující režiséra Yoko Taro jasně odkázal na hru NieR:Automata. Ta byla vydána v roce 2017 na PC a PS4, o rok později na Xbox One, takže by indicie souhlasily. Na oficiální potvrzení této domněnky si však budeme muset ještě pár hodin počkat. Druhým adeptem je Red Dead Redemption 2.

Nintendo Direct Mini: Partner Showcase můžete sledovat na oficiálním YouTube kanále zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.