Death Stranding – úvodka

Norman Reedus prokecl Death Stranding 2 a Kojima se zlobí

23. 5. 2022
Zdroj náhledu: KOJIMA PRODUCTIONS

Fanoušci Death Strandingu zřejmě mohou jásat, protože druhý díl je podle slov herce Normana Reeduse právě ve vývoji. K tomuto „oznámení“ došlo vlastně úplnou náhodou, kdy se Norman v nedávném rozhovoru prořekl: „Právě jsme začali s druhým.“ Tato odpověď přišla po dotazu mířeném právě na Death Stranding, kdy herec vzápětí dodal: „Trvalo nám možná dva nebo tři roky, než jsem dokončili všechna MoCap sezení. Dá to hodně práce. Pak ta hra vyšla, vyhrála všechna tato ocenění a byla to obrovská věc, takže jsme právě začali s druhou částí.“

Norman Reedus ve hře hraje hlavního hrdinu Sama Portera Bridgese, proto bude také pro pokračování klíčovou postavou. Hideo Kojima údajně pracuje na dvou hrách, z nichž první by měla být menšího formátu pro Microsoft a druhou označuje jako velký projekt, ale nikdo prozatím netuší, oč přesně jde. Pokud jsou hercova slova z rozhovoru pravdivá, druhým velkým projektem je zřejmě právě Death Stranding 2. Pokud by to však byla pravda, pokračování se jen tak nedočkáme. Práce jsou nejspíše ve velmi raném vývoji, a pokud se první díl vytvářel tři roky, fanoušci si holt budou muset minimálně další tři počkat.

Na Reedusův výrok však Kojima zareagoval s jasnou zprávou. Na svém twitteru zveřejnil příspěvek s fotkami, na kterých drží baseballovou pálku ze seriálu The Walking Dead přímo nad hlavou herce. Poselství fotografií je hned všem jasné… BUĎ ZTICHA!

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.