Star Wars Jedi

Star Wars Jedi: Survivor bude mít možná dvě hratelné postavy

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Určitě jste zaznamenali, že Cal Kestis bude hlavní postavou Star Wars Jedi: Survivor. Ale nemusí být jedinou hratelnou postavou. Podle Jeffa Grubba je hra pokračováním Star Wars Jedi: Fallen Order, a i když není jasné, proč došlo ke změně názvu, budou všechny informace odhaleny na Star Wars Celebration a vydání hry bude údajně v březnu 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X. Změna názvu také mohla navést fanoušky, že by Star Wars Jedi mohla být ve skutečnosti antologická série. To by mohlo znamenat, že se hra odehrává v různých časech, ale zdá se, že tomu tak není.

Nedávno pro epizodu GamesBeat Decides Grubb také uvedl, že Cal Kestis je stále hlavní postavou a protagonistou Star Wars Jedi: Survivor. Zároveň ale dodal, že to neznamená, že je jedinou takovou postavou, ale že také neví, jestli existuje více než jedna hratelná postava. Podle Bespin Bulletinu se traduje, že Cal Kestis zůstane hlavní postavou hry, ačkoliv to neznamená, že nebude další hratelná postava. Nicméně jsou to podle tohoto portálu také pouze fámy. Jestliže existuje ještě jedna hratelná postava, určitě budou všichni fanoušci zvědaví, jaká by to mohla být. Dvě hratelné postavy ale v RPG nefungují.

Dokud tedy EA nebo Respawn Entertainment sami nepotvrdí, kolik postav bude, nechme si zatím Cala Kestise jako tu jedinou, hlavní, nejdůležitější a nejvýjimečnější. Nicméně kdyby si Cal jako mistr Jedi vycvičil padawana, určitě by si nikdo nestěžoval. Navíc už svého učedníka má, je jím přece Merrin. Uvidíme, jak to vše dopadne, nicméně více informací o Star Wars Jedi: Survivor se určitě dozvíme už brzy na Star Wars Celebration.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.