Counter Strike 2 náhled

Nový Counter Strike: Global Offensive update

5. 5. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Po delší době zde opět máme větší update do hry Counter Strike: Global Offensive. Vývojáři do hry přidali nějaké menší změny a jednu větší, která byla docela překvapivá. Tento update totiž pozměnil map pool. Z aktivních map byla vyřazena mapa Train, která byla nahrazena mapou Ancient. Co to vlastně znamená? Znamená to, že Train už bohužel na turnajích neuvidíme. Naštěstí si jej ale stále můžeme zahrát v kompetitivním režimu.

Dále byla ukončena operace Broken Fang. Toto ale není žádné překvapení, jelikož operace měla původně končit již třicátého dubna. Její mise tedy již nemůžete plnit. Nemusíte se ale bát, nové herní módy, které přišly s operací, ve hře zůstávají. Můžete si tak stále zahrát Premier matchmaking, kde si mapy banujete, či Retake neboli Přetahovaná, která ve hře také zůstává.

Zdroj: Valve

Tvůrci také přidali dvě nové komunitní mapy, které se řadí do neaktivních cvičných map. Ty si můžete zahrát jak v kompetitivním, tak v nenáročném módu. Jmenují se Mocha a Grind. Aby map ale nebylo příliš, mizí mapy Engage, Anubis a Apollo.

Přidány byly i dvě mapy do Wingmanu, v českém předkladu do Bratra ve zbrani. Nesou názvy Pitstop a Calavera. Bohužel se ale musíme tedy opět rozloučit s jinými mapami, sbohem říkáme mapě Elysion a Guard.

Zdroj: Valve

Pro fanoušky skinů zde mám také radostnou zprávu, do hry přichází nová bedna s názvem Snakebite Case. V této bedně se nachází sedmnáct komunitních skinů a rukavice z kolekce Broken Fang. Jak se vám skiny líbí, můžete posoudit sami.

Zdroj: Valve

A nakonec to nejdůležitější! Máme v CS:GO nové slepice! Co víc bychom si mohli přát? Možná už jen lepší anti-cheat.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.