Nový Counter Strike: Global Offensive update

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Po delší době zde opět máme větší update do hry Counter Strike: Global Offensive. Vývojáři do hry přidali nějaké menší změny a jednu větší, která byla docela překvapivá. Tento update totiž pozměnil map pool. Z aktivních map byla vyřazena mapa Train, která byla nahrazena mapou Ancient. Co to vlastně znamená? Znamená to, že Train už bohužel na turnajích neuvidíme. Naštěstí si jej ale stále můžeme zahrát v kompetitivním režimu.
Dále byla ukončena operace Broken Fang. Toto ale není žádné překvapení, jelikož operace měla původně končit již třicátého dubna. Její mise tedy již nemůžete plnit. Nemusíte se ale bát, nové herní módy, které přišly s operací, ve hře zůstávají. Můžete si tak stále zahrát Premier matchmaking, kde si mapy banujete, či Retake neboli Přetahovaná, která ve hře také zůstává.
ancient

Tvůrci také přidali dvě nové komunitní mapy, které se řadí do neaktivních cvičných map. Ty si můžete zahrát jak v kompetitivním, tak v nenáročném módu. Jmenují se Mocha a Grind. Aby map ale nebylo příliš, mizí mapy Engage, Anubis a Apollo.

Přidány byly i dvě mapy do Wingmanu, v českém předkladu do Bratra ve zbrani. Nesou názvy Pitstop a Calavera. Bohužel se ale musíme tedy opět rozloučit s jinými mapami, sbohem říkáme mapě Elysion a Guard.

Zdroj: Valve

Pro fanoušky skinů zde mám také radostnou zprávu, do hry přichází nová bedna s názvem Snakebite Case. V této bedně se nachází sedmnáct komunitních skinů a rukavice z kolekce Broken Fang. Jak se vám skiny líbí, můžete posoudit sami.
CSGO skiny Snakebite Case
A nakonec to nejdůležitější! Máme v CS:GO nové slepice! Co víc bychom si mohli přát? Možná už jen lepší anti-cheat.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn