Sonic Colors – 2021

Ohlášené Sonic Colors, Sonic Origins a teaser na novou hru

28. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Včera večer k příležitosti oslav 30. výročí od prvního vydání hry Sonic v roce 1991 proběhl livestream Sonic Central. I přesto, že živý přenos trval necelých patnáct minut, fanoušci mohou být více než spokojeni. Sega nám představila spoustu novinek a budoucích projektů, že snad každé srdce fandy modrého ježka musí jásat o sto šest.

Sonic Colors: Ultimate

Byl ohlášen návrat Sonic Colors z roku 2010, ale nyní v remasterované Ultimate verzi. Zápletka hry je stále stejná… podlý Dr. Eggman vybudoval zábavní park, který ovšem napájí z energie uvězněných mimozemských tvorů zvaných Wisps. Vaším úkolem je opět plány zlého doktora překazit a všechny Wisps zachránit.

Kromě vylepšeného vizuálu se nedočkaví fanoušci mohou těšit na několik předobjednávkových bonusů. Sonic Colors: Ultimate Digital Deluxe Edition mimo jiné dokonce nabízí předčasný přístup. Na toto dobrodružství se můžete těšit už 7. září tohoto roku na Playstation 4, Xbox One, Switch a také na PC (Epic Games Store).

Zdroj: sonicstadium.org

Sonic Origins

Sega připravuje kolekci Sonic Origins, která nás přenese do starých dobrých časů. Bude totiž obsahovat hry Sonic the Hedgehog 1, 2, 3, Sonic & Knuckles a Sonic CD, které si budete moct zahrát na dnešních herních zařízeních. Bližší detaily se dozvíme během tohoto roku.

Nová Sonic hra

Na konci prezentace si pro nás Sega připravila tu nejlepší třešničku na dortu. V krátkém teaseru byla potvrzena zcela nová Sonic hra od Sonic Team, kteří stojí za Sonic Generations a Sonic Forces. Vskutku krátké video nám bohužel neprozradilo zatím nic konkrétního. Jedinou informací bylo vydání této hry v roce 2022 na všechny konzole a PC.

Sonic Colors: Rise of the Wisps

Letos v létě vyjde animovaný seriál Sonic Colors: Rise of the Wisps, který bude sloužit jako uvedení do děje hry Sonic Colors: Ultimate. Seriál bude mít dva díly.

Mobilní hry

Ve hře Sonic Dash očekávejte pirátskou událost s novými skiny pro Sonica a Shadowa. Sonic Forces: Speed Battle nabídne novou schopnost pro postavu Sonica a časově omezenou možnost soukromých závodů s přáteli. Během října by do Sonic Dash a Sonic Forces měl být přidán Sonic the Werehog. Do Sonic Racing přibydou nové tratě, postavy i auta.

Jako jednu z posledních novinek Sega rozšiřuje svůj merch o šperky, encyklopedii historie Sonica od Dark Horse, pamětní mince od APMEX a mnoho dalšího.

Další novinky

Olympijské hry v Tokiu sice začínají o rok později, ale přeci jen. Sega nedávno představila oficiální hru Olympic Games Tokyo 2020, které vychází už 22. června. Titul tentokrát nebude obsahovat postavy Maria ani modrého rychlíka, i tak si budeme moct svého avatara obléknout do kostýmu Sonica.

Two Point Hospital 30. července dostane Sonic Pack, který nebude obsahovat pouze kostýmy oblíbených mobiánských hrdinů, ale také další předměty a doplňky.

Ve hře Lost Judgment si můžete od 24. září zahrát v Sega herně tematické minihry.

Sonic Mania a Team Sonic Racing budou dostupné na Amazon Luna. Sonic Mania, Team Sonic Racing a Sonic Forces se také od začátku června objeví v katalogu PlayStation Now. Jsou spekulace, že by se Sonic Mania mohla objevit 24. června na Epic Games Store zdarma.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.