Counter Strike 2 náhled

Opustí Xyp9x dánský celek Astralis?

17. 8. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Není to tak dlouho, co legendární odstřelovač Nicolai „dev1ce“ Reedtz opustil po několika letech dánskou organizaci Astralis. Jeho novým týmem se stal NIP, celým jménem Ninjas in Pyjamas. Od té doby má dánský tým větší problém se prosadit a vypadá to, že takzvaná „éra Astralis“ se pomalu, ale jistě blíží ke konci.

Jistě všichni víte, komu se ve světě Counter Strike: Global Offensive říká „clutch master“. Není to nikdo jiný než Andreas „Xyp9x“ Højsleth, který působí v Astralis již od počátku roku 2016. Na konci tohoto roku jeho smlouva s dánským celkem končí a vypadá to, že Andreas se nejspíše bude porozhlížet po nových možnostech. 

V rozhovoru pro Dexerto řekl: „Miluji Astralis, ale myslím si, že teď mám skvělou šanci se porozhlédnout, vidět mé možnosti a sledovat, co mi přinese budoucnost.“ Dále ale uvedl, že se svým týmem se o tom již bavil, avšak nic není zatím jisté. Vypadá to, že si budeme muset počkat na konec roku, abychom se dozvěděli, jak se Xyp9x nakonec rozhodl.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.