Outer Wilds intro

Outer Wilds se v září dočká rozšíření

30. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nejlepší hra BAFTA Games Awards 2020

Hra Outer Wilds společností Mobius Digital a Annapurna Interactive patří mezi jednu z nejlépe hodnocených her ve své kategorii, a dokonce i na Steamu. Hra získala nejlepší hru na BAFTA Games Awards 2020 a časopisy Giant Bomb, Polygon, Eurogamer a The Guardian ji označily za hru roku 2019.

Ve hře hrajete za nováčka společnosti Outer Wilds Ventures, začínajícího vesmírného programu, který hledá odpovědi v podivné, neustále se vyvíjející sluneční soustavě. Na své cestě se snažíte odhalit odpovědi na různé záhady sluneční soustavy a samotného vesmíru – například kdo postavil mimozemské ruiny na Měsíci apod.

Planety ve hře jsou plné skrytých míst a s postupem času se dokonce mění. Musíte také počítat s těmito změnami lehce dopředu, a proto je vhodné navštívit podzemní město dříve, než ho pohltí písek, nebo se vydáte včas na průzkum planety, která se prakticky rozpadá. 

Zdroj: igdb.com

Nejtemnější záhady sluneční soustavy v Outer Wilds: Echoes of the Eye

Rozšíření Echoes of the Eye přidá do hry zcela nová tajemství. Jedná se o anomálie, které nesouvisejí se žádným doposud známým místem ve sluneční soustavě. Je však jisté, že jde o něco zlověstného, co může ohrozit samotnou existenci bytí.

Více vám napoví nově vydaný trailer:

Outer Wilds: Echoes of the Eye vyjde 28. září

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.