Outer Wilds se v září dočká rozšíření

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nejlepší hra BAFTA Games Awards 2020

Hra Outer Wilds společností Mobius Digital a Annapurna Interactive patří mezi jednu z nejlépe hodnocených her ve své kategorii, a dokonce i na Steamu. Hra získala nejlepší hru na BAFTA Games Awards 2020 a časopisy Giant Bomb, Polygon, Eurogamer a The Guardian ji označily za hru roku 2019.

Ve hře hrajete za nováčka společnosti Outer Wilds Ventures, začínajícího vesmírného programu, který hledá odpovědi v podivné, neustále se vyvíjející sluneční soustavě. Na své cestě se snažíte odhalit odpovědi na různé záhady sluneční soustavy a samotného vesmíru – například kdo postavil mimozemské ruiny na Měsíci apod.

Planety ve hře jsou plné skrytých míst a s postupem času se dokonce mění. Musíte také počítat s těmito změnami lehce dopředu, a proto je vhodné navštívit podzemní město dříve, než ho pohltí písek, nebo se vydáte včas na průzkum planety, která se prakticky rozpadá. 

Outer Wilds base

Zdroj: igdb.com

Nejtemnější záhady sluneční soustavy v Outer Wilds: Echoes of the Eye

Rozšíření Echoes of the Eye přidá do hry zcela nová tajemství. Jedná se o anomálie, které nesouvisejí se žádným doposud známým místem ve sluneční soustavě. Je však jisté, že jde o něco zlověstného, co může ohrozit samotnou existenci bytí.

Více vám napoví nově vydaný trailer:

Outer Wilds: Echoes of the Eye vyjde 28. září

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn