LoL - úvodní Vex

Poslední aktualizace v League of Legends před mistrovstvím světa

22. 9. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

Od Mistrovství světa 2021 nás dělí už jen pouhé dva týdny. Aktualizace 11.19 tedy přináší druhé a poslední kolo posílení a oslabení zaměřených na toto mistrovství. Aktualizace nám také přinese nového šampiona Vex, skiny Nositelů noci/úsvitu, skin Jarvana IV. z MS 2021 a mnohem více.

LoL - změny v aktualizaci 11.19

Od 23. září do Žlebu zachmuřeně vkráčí nový šampión Vex. Moc se ale neradujte, protože radost, tu ona fakt nesnáší. Díky nekonečné zásobě náctileté úzkosti a se silným stínem v patách Vex žije ve vlastním chmurném koutku. Pokud se chcete o temném mágovi Vex dozvědět více, podívejte se na trailer k tomuto šampionovi.

Změny, které přináší oslabení, se budou týkat šampionů: Kennen, Ryze, Sona, Soraka a Varus.

Naproti tomu posílení se bude týkat šampionů: Aatrox, Akali, Cho’Gath, Fizz, Galio, Gragas, Gwen, Mordekaiser, Poppy, Qiyana, Renekton, Sejuani, Seraphine, Sion a Sylas.

Pokud vám připadá, že novinek ohledně oslabení a posílení šampionů je na vás hodně, na oficiálních stránkách hry League of Legends najdete rozpis všech změn mnohem detailněji.

URF a Clash k MS

V aktualizaci 11.19 se vrací velmi oblíbený herní režim URF. Je tedy na čase procvičit si prsty a připravit se dát klávesnici pořádně zabrat. Dále se můžeme těšit na turnaje Clash k mistrovství světa, který proběhne 2. a 3. října. Kromě běžných odměn z Clashe v podobě trofeje, vlajky a loga přinese tento Clash také dodatečnou kapsli s tímto obsahem:

  • 1. místo (základní i prémiové žetony): oko MS + náhodný trvalý turnajový skin + ikona Drakomant 2021 z turnaje Clash
  • 2.–7. místo (prémiové žetony): náhodný trvalý turnajový skin + ikona Drakomant 2021 z turnaje Clash
  • 8.–15. místo (prémiové žetony): úlomek náhodného turnajového skinu + ikona Drakomant 2021 z turnaje Clash
  • Všichni ostatní účastníci Clashe k MS (základní i prémiové žetony): ikona Drakomant 2021 z turnaje Clash

Nový klient

Fanoušci mnoha titulů od Riot Games budou mít velmi brzy přístup ke všem hrám na jednom klientovi. Hráči budou mít i nadále možnost ponechat si samostatné zástupce her na ploše a klienti konkrétní hry zůstanou nezměněni. Hráči nebudou muset ručně stahovat ani instalovat nic nového a klient Riotu by měl vyžadovat stejný úložný prostor, jaký aktuálně využívají ostatní spouštěče her.

Aktualizace na nový klient by měla být spuštěna předběžně 4. října. Riot chce nejdříve zajistit stabilitu klienta před jeho mezinárodním spuštěním, což znamená, že oficiální vydání může být odsunuto, pokud vývojáři narazí na jakékoliv problémy.

LoL - nový klient

Připravované skiny

Téměř před dvěma lety měli hráči League of Legends šanci poprvé zažít event Úsvitu a Noci. Nové připravované skiny k tomuto eventu budou zahrnuty také v aktualizaci 11.19 a ve hře budou přístupné od 23. září.

Nejnovější přírůstky skinů do řady Úsvitu jsou Yone, Morgana a nový šampion Vex. Stejně jako u předchozích skinů Úsvitu budou jejich hlavními rysy světle modrá barva a cíl vnést do vesmíru pořádek. Nové přírůstky skinů do řady Noci jsou Tryndamere, Lillia a Kayn, který obdrží také skin Prestižní edice. Také nesmíme zapomenout, že jako každý rok tu máme nový skin k mistrovství světa, tentokrát se bude jednat o skin na šampiona Jarvan IV.

Nová aktualizace na patch 11.19 je již nyní dostupná ke stažení pro veškeré hráče League of Legends. Na nového šampiona Vex a nové skiny se můžeme těšit již 23. září.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.