Immortals Fenyx Rising – úvodka

Pracuje se na spin-offu Immortals Fenyx Rising?

25. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dva roky starý titul od Ubisoftu, Immortals Fenyx Rising, je jedním z mála kousků, jehož pověst prozatím nebyla pošramocena. Možná právě proto se Ubisoft rozhodl pracovat na pokračování série, pokud jsou však zdroje pravdivé. Pokračování možná není úplně ten správný výraz, jednat by se mělo o spin-off, jak uvádí bývalý novinář Jeff Grubb v podcastu Games Mess Decides. V něm přečetl tvrzení zdroje, kterému vyjádřil plnou důvěru: „Pokračování Immortals Fenyx Rising od Ubisoft vůbec není správným pokračováním. Jde spíše o spin-off. Produkční název hry se jmenuje Oxygen.“

Dále prozradil také to, že se v tomto chystaném titulu podíváme na tropické ostrovy Pacifiku. Hra by měla být založena na polynéské kultuře. Stále bude mít vypravěče, vizuální stylizace se bude držet zajeté podoby Immortals Fenyx Rising a dočkat bychom se jí mohli prý někdy v roce 2025. Čeká nás tedy další zajímavé dobrodružství tentokrát havajských legend s drsnými souboji, hromadou logických puzzlů a nových božstev.

Zdroj: videogameschronicle.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.