Fortnite – úvodka

Přinese aktualizace do Fortnite postavu Indiana Jonese?

7. 7. 2022
Zdroj náhledu: Epic Games

Fortnite patří k celosvětově oblíbeným titulům, a to zejména u mladší generace hráčů. Hra je doslova fenoménem a stala se také určitým synonymem pro Epic Games. Není tedy divu, že každá aktualizace vzbuzuje velká očekávání i zvědavost a ta z tohoto týdne by mohla být plná zajímavostí pro všechny druhy hráčů.

Zdroj: epic games

Nejnovější aktualizace oblíbené hry se kvapem blíží, což znamená, že je čas tradičního úniku zaručených informací. K tomu už se nějakou dobu schylovalo, mluví se o tom, že Strom reality zamíchá s více oblastmi, mluví se o změně Chrámu, a dokonce i o skinu Indiana Jonese. To milovníky této postavy jistě vystřelilo do výšin a Harrison Ford musí mít určitě radost.

Leaker Shiina byl tak laskav a zveřejnil dva tweety o aktualizaci Fortnite z tohoto týdne. Co se týče toho, co vlastně bude obsahovat, uvádí, že se dočkáme změn ve Sleep Sound a Condo Canyonu, velkých změn v Tumbledown Temple, kousků letních událostí a kosmetiky Indiana Jonese, o kterou už několik týdnů naznačují. A nejen to, je prý také možné, že se dočkáme novinek o Luku Skywalkerovi a možná i nové zbraně. Že by se jednalo o pověstný meč Luka Skywalkera před remasterem?

Nicméně se zdá, že aktualizace nebude spuštěna 5. července, jak se očekávalo, ale 6. července. Shiina na Twitteru napsal: „Úplně jsem to přehlédl, ale před několika dny Fortnite změnil datum Cash Cupu z 6. července na 5. července kvůli očekávaným aktualizacím hry ve stejnou dobu.“ To znamená, že se potvrzení všech těchto změn dočkáme tento týden ve středu.

To je dobrá zpráva alespoň pro lidi, kteří potřebují trochu okořenit svůj všední den. Znamená to také, že možná budete mít o něco více času na zpracování úkolů, než přijdou další, a také si užijete poslední chvíle v oblastech, které budou ovlivněny. Samozřejmě nám do konce sezóny zbývá ještě několik týdnů, což znamená, že než vše skončí, bude to ještě podivnější.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.