Project L – Yasuo

Project L odhaluje další postavu

7. 8. 2023
Zdroj náhledu: Riot Games

Společnost Riot Games v herní komunitě snad netřeba představovat a takzvané „LoLko“ jakbysmet. Každý správný fanoušek už dávno ví o chystané bojovce s kódovým názvem Project L. Ta proti sobě postaví známé postavy ze světa League of Legends. V novém traileru se hlavní designér Alex Jaffe rozpovídal o nově příchozím šampionovi na už tak hvězdně obsazenou soupisku. Yasuo je dle jeho slov mistr šermíř, který svou čepelí dokáže manipulovat s větrem. Nadále vysvětluje, jak Yasuo bude moct předvádět zajímavá komba, aniž by stál nohama pevně na zemi. Kromě bleskurychlého šermíře se ve hře objeví také nemilosrdný generál se sekerou Darius, devítiocasá kráska Ahri či manipulátor s časem Ekko. Tím ovšem výčet hratelných postav nekončí. Jaffe zmínil velmi oblíbenou postavu šílené Jinx a silné Illaoi. Obě by se v Projectu L měly rovněž objevit, ale prozatím o nich nemáme podrobnější informace. Ty by nám údajně měly být sděleny už velmi brzy.

Project L je připravovaná bojová hra ze světa League of Legends, která světu byla představena už v roce 2021 a stále nemá přesné ani přibližné datum vydání, oznámené platformy ani oficiální název. S jistotou však víme, že hra bude k dispozici zdarma s příslibem, že se pokusí respektovat čas a peněženku hráčů, co se týče monetizace. Nedávno bylo zveřejněno, že Project L kromě standardní verze 1v1 nabídne i hru 2v2 a poněkud netradiční režim 1v2, v němž se tým dvou hráčů bude moct postavit jednotlivci. Mechaniky titulu jsou dle slov výkonného producenta Toma Cannona navrženy tak, aby podporovaly týmového ducha a spolupráci.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.