PUBG dev plan

PUBG se dočká předělávky Miramar a nových map

27. 5. 2021
Zdroj náhledu: PUBG Corp

PlayerUnknown's Battlegrounds neboli ve zkratce PUBG je celosvětové populární online multiplayerová battle royale hra vyvinutá a distribuovaná dceřinou společností firmy Bluehole – PUBG Corporation.

Hra PUBG je nejen známa díky velkému zástupu cheaterů, kteří se v ní vyskytují, ale také díky své hráčské komunitě a svému pokoření několika prvenství v online hrách.

Pouštní mapa Miramar v novém kabátě

PlayerUnknown's Battlegrounds se chystá přepracovat svou velkou pouštní mapu Miramar; spolu s tím vývojáři ohlašují plány na další dvě zcela nové mapy Battle Royale a na přidání funkce, která se pomalu šíří napříč žánrem.

PUBG Corp představil plán hry pro zbytek roku a zároveň uveřejnil plán na zásadní remaster oblíbené pouštní mapy Miramar. Mapa již dostala pár malých úprav, které ji uvedly do souladu se zbytkem herních arén – s aktualizací 12.1 ale se pouštní mapa dočká velkého přepracování jejího osvětlení, výkonu, grafické věrnosti a topografie.

„Očekávejte velké revize terénu, stavebních textur a rozvržení, snadnější procházení mapou díky odstranění zbytečných překážek, a dokonce i aktualizované útesy, které lépe zapadnou do vertikálnějšího zážitku ze hry,“ píše PUBG Corp.

Zdroj: PUBG Corp

Dvě nové mapy

Vývojáři ale také oznámili zcela dvě nové mapy s kódovým označením „Tiger“ a „Kiki“. Tiger bude dalším důležitým přírůstkem po remasterování Miramaru a představí respawn v PUBG stylu žánru battle royale. Mechanika, která se objevila již v Apex Legends a následně i ve Fortnite, se konečně dostává i do PUBG, spolu s některými „novými funkcemi, které v PUBG dosud nebyly vidět“.

„Toto je funkce, kterou jsme v žánru Battle Royale viděli docela běžně, a je to něco, na co se nás dost ptali, zvláště pokud jde o dua a jednotky. Pokud jste dávali pozor, nedávno jsme trochu experimentovali s tím, jak vypadá respawnování na Battlegroundu, a Tiger je velkým důvodem.“

Kiki bude následovat koncem roku 2021 / začátkem roku 2022 a představí spoustu tyčících se mrakodrapů a podzemních komplexů, které slibují boj v husté městské zástavbě. Plné znění naleznete zde.

Zdroj: PUBG Corp

Zdroj: pcgamer.com

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.