Punch club 2 FF

Punch Club 2: Fast Forward – oznámení

20. 2. 2023
Zdroj náhledu: tinyBuildGAMES

Je to už dlouhých sedm let, co se na Steamu objevila hra Punch Club, originální boxerský manažerský simulátor s rozvětvenými příběhovými linkami. Hra v sobě zahrnovala celou řadu retro prvků z kultovních seriálů, filmů a her. To nejlepší na ní bylo (a stále je), že se jedná o kombinaci silného rozvětveného příběhu a prvotřídního manažerského simulátoru běžného života. Musíte jíst, spát, chodit do práce a trénovat, abyste se dostali ke svému cíli. Po tomto titulu bylo dlouho v tomto herním žánru poměrně pusto. Z čista jasna se však od původních vývojářů objevila zpráva s oznámením Punch Club 2: Fast Forward.

Co vývojáři prozradili?

„V nepříliš vzdálené budoucnosti (nebo v paralelním vesmíru?!) se nachází město, které se zdá být až bolestně povědomé, kde se zdá být všechno tak, jak si to pamatujete... ale zároveň se všechno drasticky změnilo.Ulice jsou pokryté neonem, v okolí hlídkují policejní hologramy, v posilovně je nový neurofitness stroj a… Počkat, to je robotický masér Jedi?!“

Hra se bude odehrávat v dystopické kyberpunkové budoucnosti. Opět se vžijete do role bojovníka, ale tentokrát se budete muset nejen probojovat na šampionát, ale také odhalit nejtemnější tajemství své rodiny. Ano příběh, tedy patrně „klasické pojetí“.

Stejně tak, jako v prvním díle město bude plné různých událostí, gangů ze členů bojových škol, kteří si to, co se naučí v dojo, trénují na ulici, ale také potkáte i některé „staré“ známé. Chybět nebudou ani tolik milované humorné scénky a odkazy na 80.–90. léta, zasazené tentokrát do atmosféry kyberpunkové budoucnosti.

Více informací o hře naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.