Dark Souls – PvP

PvP v Dark Souls bylo dočasně vypnuto

24. 1. 2022
Zdroj náhledu: From Software

Série Dark Souls je známá pro svou pekelnou obtížnost. Chcete-li zažít pravé hardcore peklo, není lepší způsob než se vrhnout do světa, kde na vás nebezpečí číhá na každém kroku. Nejenže je samotná hra zkouškou vaší trpělivosti, rychlých reflexů, a především psychické síly, její nedílnou součástí je i PvP. Sotva vyváznete s minimálním zdravím ze spárů silného bosse, už se k vám z dáli blíží rudá postava lačnící po vašem krku. Není většího zoufalství než sledovat hráče v takové situaci, zatímco jeho poloprůsvitný vyzyvatel přišel připraven v tom nejlepším momentě překvapení.

Společnost Bandai Namco a From Software oznámili, že kvůli neblahým důsledkům nové bezpečnostní chyby ohledně spuštění vzdáleného kódu, který údajně umožnil hackerům převzít kontrolu nad postavou PC hráče, byly PvP servery pro Dark Souls RemasteredDark Souls 2 a Dark Souls 3 dočasně vypnuty. Prepare To Die Edition tento osud v nejbližších dnech čeká taktéž. Takovýchto upozornění se ze strany uživatelů hromadila spousta, zejména v Dark Souls 3, kdy se hackeři zaměřili právě na PvP souboje. Do vydání dlouho očekávaného Elden Ringu zbývá cca měsíc a mnoho členů komunity upozornilo na to, že by se zde mohlo také objevit toto zneužití.

Autoři jsou si plně vědomi tohoto problému a již začali podnikat protiopatření. Doufejme, že se tento nedostatek nijak nedotkne připravovaného Elden Ringu, který je podle režiséra Hidetaka Miyazakiho tou dosud nejlepší hrou od From Software, a skutečně se máme na co těšit.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.