PvP v Dark Souls bylo dočasně vypnuto

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: From Software

Série Dark Souls je známá pro svou pekelnou obtížnost. Chcete-li zažít pravé hardcore peklo, není lepší způsob než se vrhnout do světa, kde na vás nebezpečí číhá na každém kroku. Nejenže je samotná hra zkouškou vaší trpělivosti, rychlých reflexů, a především psychické síly, její nedílnou součástí je i PvP. Sotva vyváznete s minimálním zdravím ze spárů silného bosse, už se k vám z dáli blíží rudá postava lačnící po vašem krku. Není většího zoufalství než sledovat hráče v takové situaci, zatímco jeho poloprůsvitný vyzyvatel přišel připraven v tom nejlepším momentě překvapení.

Společnost Bandai Namco a From Software oznámili, že kvůli neblahým důsledkům nové bezpečnostní chyby ohledně spuštění vzdáleného kódu, který údajně umožnil hackerům převzít kontrolu nad postavou PC hráče, byly PvP servery pro Dark Souls RemasteredDark Souls 2 a Dark Souls 3 dočasně vypnuty. Prepare To Die Edition tento osud v nejbližších dnech čeká taktéž. Takovýchto upozornění se ze strany uživatelů hromadila spousta, zejména v Dark Souls 3, kdy se hackeři zaměřili právě na PvP souboje. Do vydání dlouho očekávaného Elden Ringu zbývá cca měsíc a mnoho členů komunity upozornilo na to, že by se zde mohlo také objevit toto zneužití.

Autoři jsou si plně vědomi tohoto problému a již začali podnikat protiopatření. Doufejme, že se tento nedostatek nijak nedotkne připravovaného Elden Ringu, který je podle režiséra Hidetaka Miyazakiho tou dosud nejlepší hrou od From Software, a skutečně se máme na co těšit.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn