R6H – náhledový obrázek

Ranbow Six Siege – do módu Doctor's Curse přibývá řada nových hrdinů

17. 10. 2022
Zdroj náhledu: ubisoft.com

13. října byla oficiálně zahájena halloweenská událost pro Rainbow Six Siege. Její nedílnou součástí je herní mód Doctor's Curse, v němž se hráči ujmou rolí pěti příšer a pěti lovců. Na bázi klasické hry na schovávanou – Hide and Seek – jedni loví druhé.

tomto roce se představí dokonce i nové tváře. K týmu lovců připadá Oryx, zatímco na druhé straně hráči uvítají Azami, Nomad, Thorn a Gridlock. Lovci budou pracovat pouze se svými kladivy, naproti tomu příšery potěší schopností neviditelnosti a pokládání pastí.

Opět platí možnost rozšíření vaší sbírky Doctor's Curse. Každý hráč, jenž se v průběhu akce přihlásí, obdrží jeden balíček zdarma. Kdo však využije příležitosti naplno, plněním týdenních výzev obdrží další tři.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.