Razer Razer – Feel Sharp, Play Sharp

Razer představil novou multifunkční myš

1. 4. 2023
Zdroj náhledu: razer.com

S takovou konkurencí na trhu se nejrůznější společnosti neustále předhánějí v tom, zaujmout potenciální zákazníky a nabídnout produkty jako ještě nikdo před nimi. Společnost Razer proto bedlivě bádala nad potřebami hráčů počítačových her a zaměřila se natolik opomíjenou oblast. Na trh přichází nová multifunkční myš, která se jako vůbec první na světě může pyšnit přízviskem „první holicí myš na světě poháněná technologií Razer Chroma RGB“. Tato myš se nejen postará o váš skvělý herní výkon, ale pomůže vám zároveň nabrat nové sebevědomí po mimořádně čistém oholení.

Myš je vybavena více než tisíci ultrajemnými a velmi ostrými mikročepelemi, které jsou šetrné k vaší pokožce a poskytují důkladné oholení. Jejich ergonomické naklonění navíc umožňuje hladké a plynulé tahy po obličeji, ale i mimo něj. Chybět samozřejmě nesmí RGB podsvícení s různými světelnými efekty. Razer momentálně hledá testery pro své nadcházející projekty, a tak se jím můžete stát třeba vy. Přihlášku můžete vyplnit na oficiálních stránkách a těšit se tak na šanci vyhrát kompletní sadu vybavení Razer.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.