Razer Sneki Snek tenisky – úvodka

Razer představuje své ekologické tenisky Sneki Snek

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: Rariuma

V historii lidstva jsou jednou za čas vyvinuty produkty, u kterých platí pravidlo „kdo to nemá, jako by nebyl“. Takovým příkladem může být začátkem jednadvacátého století také populární Tamagotchi, ale dnes vedou unikátní tenisky různých společností, které s obuví nemají nic moc společného. Těžko říci, kdo s tímto nápadem, spojit síly s výrobcem bot a představit tak světu brandované tenisky na motivy různých firem, her aj., vůbec přišel, ale v poslední době se s nimi roztrhl pytel. Své tenisky má Playstation, Xbox, Pokémoni, Strážci galaxie a nyní se k nim přidává také Razer.

Zdroj: Cariuma

Tenisky Sneki Snek jsou výsledkem spolupráce s firmou Cariuma a Razer k nim hlásá krásné poselství… za každý jeden prodaný pár tenisek vysadíme dva nové stromy. Tenisky Sneki Snek jsou navíc vyrobeny z recyklovaných materiálů, takže jejich koupí ušetříte život deseti stromů. K dostání jsou hned dvě barevné verze – celé černé či s bílou podrážkou, v nízké i vysoké variantě. Navíc detail malého černo-zeleného hada po vnějších bocích je roztomilým plusem.

K dostání jsou i pro Evropu za cenu 139 AUD, což je něco lehce přes dva tisíce korun českých (bez poštovného).

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.