Red Dead Online bude mít nový mód

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rockstar Games Newswire
V pravidelném týdenním updatu nám studio Rockstar Games představilo několik novinek ohledně Red Dead Online, multiplayerové verze westernového klenotu herní síně slávy, Red Dead Redemption 2.

Studio oznámilo nový mód pro Red Dead Online, který by měl vyjít už 10. srpna. Nový survival mód se bude jmenovat Call of Arms a zatím není úplně přesně jasné, co všechno nám do hry přinese. O novém módu se studio v týdenním updatu zmínilo jen velmi okrajově, a ten tak zůstal stále ještě obestřen tajemnem. Zatím to ale vypadá, že vaším hlavním úkolem bude souboj s hordami nepřátel a ochrana spořádaných občanů. Nechme se tedy překvapit, co všechno nám nový mód do hry už příští týden přinese.

Chtěli byste získat opravdu vzácný diamant? V Red Dead Online nyní můžete. A to rovnou vzácný žlutý diamant Il Sovrano, který budete muset nejdřív najít a poté uloupit. Cesta k němu povede kolem nejedněch stráží a rozhodně to nevypadá, že by měla být lehká. Dokončením Il Sovrano Opportunity můžete získat součástku k vylepšení zbraně dle svého výběru, případně rozšířené možnosti nákupu u madam Nazar.
Kromě toho také herní studio ve svém týdenním updatu uvedlo, že do 9. srpna bude ještě stále dostupný The Quick Draw Club No. 1, který tento týden odemkne majitelům předplatného nové odměny. Zároveň také nabídne 50% slevu na vybrané předměty a bonusy. Následně pak 10. srpna přijde na řadu The Quick Draw Club No. 2. Celkem bude mít tato forma season passu čtyři části, a pokud si je zakoupíte rovnou všechny, dostanete jako bonus Halloween Battle Pass 2 zdarma.
Tento týden se hráčům také zpřístupní The Saloons Contract, který bude obsahovat tři nové mise. V těch budete moci drancovat místní napajedla a vymáhat výpalné. Samosebou se ale vždycky najde někdo, komu se takové jednání nebude líbit, a o zábavu bude rázem postaráno.
The saloon contract

Zdroj: Rockstar Games Newswire   

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn