Red Dead Online - Call of Arms

Red Dead Online bude mít nový mód

5. 8. 2021
Zdroj náhledu: Rockstar Games Newswire

V pravidelném týdenním updatu nám studio Rockstar Games představilo několik novinek ohledně Red Dead Online, multiplayerové verze westernového klenotu herní síně slávy, Red Dead Redemption 2.

Studio oznámilo nový mód pro Red Dead Online, který by měl vyjít už 10. srpna. Nový survival mód se bude jmenovat Call of Arms a zatím není úplně přesně jasné, co všechno nám do hry přinese. O novém módu se studio v týdenním updatu zmínilo jen velmi okrajově, a ten tak zůstal stále ještě obestřen tajemnem. Zatím to ale vypadá, že vaším hlavním úkolem bude souboj s hordami nepřátel a ochrana spořádaných občanů. Nechme se tedy překvapit, co všechno nám nový mód do hry už příští týden přinese.

Chtěli byste získat opravdu vzácný diamant? V Red Dead Online nyní můžete. A to rovnou vzácný žlutý diamant Il Sovrano, který budete muset nejdřív najít a poté uloupit. Cesta k němu povede kolem nejedněch stráží a rozhodně to nevypadá, že by měla být lehká. Dokončením Il Sovrano Opportunity můžete získat součástku k vylepšení zbraně dle svého výběru, případně rozšířené možnosti nákupu u madam Nazar. Kromě toho také herní studio ve svém týdenním updatu uvedlo, že do 9. srpna bude ještě stále dostupný The Quick Draw Club No. 1, který tento týden odemkne majitelům předplatného nové odměny. Zároveň také nabídne 50% slevu na vybrané předměty a bonusy. Následně pak 10. srpna přijde na řadu The Quick Draw Club No. 2. Celkem bude mít tato forma season passu čtyři části, a pokud si je zakoupíte rovnou všechny, dostanete jako bonus Halloween Battle Pass 2 zdarma.

Tento týden se hráčům také zpřístupní The Saloons Contract, který bude obsahovat tři nové mise. V těch budete moci drancovat místní napajedla a vymáhat výpalné. Samosebou se ale vždycky najde někdo, komu se takové jednání nebude líbit, a o zábavu bude rázem postaráno.

Zdroj: Rockstar Games Newswire   


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.