Riot propouští zaměstnance

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Riot Games

Společnost Riot Games propouští 46 zaměstnanců, podle jejich slov zavádí strategické změny v rámci několika týmů, aby se společnost mohla zaměřit na řadu oblastí. Zaměstnanec Riotu uvedl, že se jedná o běžnou pravidelnou činnost. Snaží se tak provést změny na základě toho, aby poskytli hráčům nejlepší obsah a zážitky.

Propuštění se týká pouze 1 % zaměstnanců. Celkem společnost momentálně čítá více než 4 500 zaměstnanců ve dvaceti pobočkách celého světa. Propuštění se týkalo většinou publikační části týmu a malé části z esportu. Studio zároveň uvedlo, že nabírá zaměstnance pro 150 pozic. To je způsobeno měnícími se strategickými prioritami.

Vzhledem k problémům, kterým společnost čelila v důsledku vydaného zpackaného traileru pro novou sezónu, se není čemu divit. Video doteď nabralo přes 280 000 palců dolů a 30 000 To se mi líbí. Kromě toho škrty nezasáhly jenom Riot. Například Microsoft oznámil, že propouští více než 10 000 zaměstnanců, z čehož na tom ztratí některá herní studia jako Bethesda nebo Industries.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn