Red dead redemption intro1

Rockstar údajně zabil remaster Red Dead Redemption

6. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Podle nové zprávy serveru Kotaku je remaster Red Dead Redemption zrušen, stejně jako remaster Grand Theft Auto 4, o kterém se dlouho mluvilo a který byl podle Zacka Zweisena z Kotaku ve vývoji několik let. Potvrzuje tak zvěsti od leakera Tez2, které se objevily 4. července, a potvrzuje, že důvodem bylo skutečně špatné přijetí Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition od Rockstaru na konci roku 2021

Fanoušci a kritici trilogii hanili za nespočet chyb a problémů s výkonem, které ji trápily hned po vydání, od rozbitých modelů po nepoctivé a na první pohled odfláknuté automobily narážející do postav během důležitých scén, překlepy, podivně vykreslený déšť a další neduhy. Dává smysl, že většina lidí nebyla se způsobem, jakým byla trilogie dodána, příliš spokojena, ale zdá se, že Rockstaru spíše uniká, proč si remaky údajně vedly špatně.

Zdroj: Rockstar

Pro remaster Red Dead Redemption to však není konečná. Jak Zwiesen uvedl, jeho zdroje v Rockstaru věří, že vydavatel může projekty někdy v budoucnu oživit. Prozatím však Rockstar soustředí všechny své zdroje na obletované Grand Theft Auto 6, které podle jiných zpráv zažilo v posledních několika letech několik posunů ve výrobě, a dokonce i restartů.

Je však také možné (a velmi pravděpodobné), že nebudou oživeny vůbec, a to ani po uvedení GTA 6 na trh. Zdroje Kotaku uvedly, že tyto dva projekty nemusí být sice mimo hru, ale budoucí projekty remasterů čelí po katastrofálním uvedení definitivní edice větší kontrole.

Je to trochu rána pro každého, kdo doufal, že se vrátí – nebo poprvé navštíví – pozdější výboje Johna Marstona poté, co se rozpadne Dutchův gang, ale modeři alespoň udržují Red Dead Redemption 2 při životě (i když Red Dead Online trpí). Jeden z posledních počinů přepracovává celý svět Red Dead, přidává nové chování postav a setkání, aktualizuje systém počasí a další.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.